2733
2739
عنوان

حتما واکسن آنفولانزا بزنید

455 بازدید | 38 پست

مامانها سلام 

من پسرم یکساله هست. واکسن آنفولانزا نزدم. 3 هفته هست مریض شده دیگه تبش قطع نشد و فقط بالا آورد. در نهایت بیمارستان بستری شد. یه عالمه بچه اینجا آنفولانزا گرفتن. حتما برای بچه ها بزنید من خیلی پشیمونم 

الان که دیگه گذشت سال دیگه باید بزنن

معمولا از ۱۵ شهریور تا ۱۵ مهر میزنن

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا نباید بزنین.یه مقاله ای بود میگف اینا توی کشورهای خارجی برای قشر خاصی تولید میشه مثلا زنا و مردای بالای ۵۰ سال.برای بقیه ضرر داره مصرفش.منتها وارد میشه بدون توضیح این مطلب

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2740

من خودم خیلی خیلی خیلی پشیمونم نزدم

واسه خودم

چون به پنی سیلین حساسیت دارم

قرص سرماخوردگی هم میخورم ربان قلبم میره بالا اصلا وحشتناک آلرژی دارم

فقط میتونم آویشن و عسل و گل ختمی بخورم

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 

عزیزم واکسن انفولانزا عوارضش بیشتر از مزایاشه و درصدایمن سازیش فقط ۲۰درصد تا۲۵درصد چون ویروس انفولانزا ویروسی ک خ تغییرشکل میده /و بازدن این واکسن ی سری انتی بادی های خون ک ممکن بعدا بدردمقابله با عوامل بیماریزای دیگه بخوره ازبین میرن/یجورای ی پیشگری درشرایط اورژانسی فقط براگروه های پرخطر مث خانمای بارداریا افردا بالای ۶۵سال یا افردای ک نقص ایمنی دارن/میتونی ب پسرت  میوه های ک ویتامین سی بیشتری دارن مثل مرکبات و کیوی واینابیشتربدی تا وقتی سرمامیخوره طول دوره بیماریش کمترشه حرفای ک زدم از خودم نیس اگ میخاین میتونین خودتوت تحقیق کنین مقاله راجع بش زیاده

عزیزم واکسن انفولانزا عوارضش بیشتر از مزایاشه و درصدایمن سازیش فقط ۲۰درصد تا۲۵درصد چون ویروس انفولان ...

منم همین فکر رو میکردم تا به حال موافق زدنش بزای بچه هام نبودم ولی حرفهای امروز دکترها نظرم رو عوض کرد