2737
2739
عنوان

حتما واکسن آنفولانزا بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 38 پست

تقیر دکترم شد 

گفت مگه فرانسه یا هلند میخوای زندگی کنی

گفت اینا واکسن ها رو بر اساس کشورهای خودشون ساختن

آخه یه مدل فرانسوی هست یه مدل هلندی

امسال واس ترکیه هم دیدم

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
منم اینجوری فکر میکردم اما الان دیدم اشتباه کردم 

ولی اگرهم بزنی مصونیتی ک ایجادمیکنه فقط ۲۰تا۲۵درصد ینی اصلااینجورنیس ک کسی ک بزنه دیگ انفولانزانمیگیره چوون ویروسش تغییرشکل میده/البته میتونین بیشترتحقیق کنین بعدهرجورخودتون صلاح میدونین دیگ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه کارت واکسن بچتونو نگاه کنید میبینید نوشته ۵ گانه شامله دیفتری کزاز سیاه سرفه هپاتیت ب و ..انفولا ...

الان بیمارستانم و کارت پیشم نیست ولی فردا دکتر بیاد بهش میگم ببینم چه جوابی برای این داره🤔🤔🤔🤔

2738

من واکسن رو شهریور به توصیه دکترم زدم همه خانواده بعد از برگشت پدر و مادرم از کربلا انفولانزای شدید گرفتن و تا مدتها مریض بودن ولی من فقط یه سرماخوردگی کوچیک گرفتم و با خوردن سوپ خیلی زود خوب شدم سال بعدم حتما میزنم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
الان بیمارستانم و کارت پیشم نیست ولی فردا دکتر بیاد بهش میگم ببینم چه جوابی برای این داره🤔🤔🤔🤔

من الان کارت جلوی دستمه و از روی اون دارم براتون میخونم😉

گاه باید خندید برغمی بی پایان....
با خوردن سیرابی سیستم ایمنی بدن خود را قوی کنیم.😋😋

کاش میتونستم. ولی واقعا متنفرم. فقط یه بار تو حاملگی برای رفع ویار با کلی بدبختی خوردم. ولی واقعا عالی بود و ویارم برطرف شد 

خیلی بده واقعا آدم نمیدونه چی خوبه و چی بده 😔😔😔😔

اخه چون ویروسش جوری ک تغییرشکل میده ممکن واکسن علیهش جواب بده ممکن جواب نده بستگی ب نوع ویروس داره اگ مصونیت بیشتری داشت من خودمم میزدم/میگفتم حداقل از دست این چیزاراحت مبشم اگ نه خودمم هفته دوممه درگیرم پدرم دراومده تودانشگاه حالم بدشددوباره رفتم زیرسرم اونم زیردست ی پرستاری ک بلدنبودی سرم درست وصل کنه پدر دستمودراوردسری سرم زدن/ولی میگم برم بزنم بعدم معلوم نباشه دوباره گرفتم جواب بده یانده چ فایده/ منم خخخ خ شانس دلرم /ولی ویتامین سی مصرف میکنم البته ویتامین سی جلوگیری نمیکنه از سرماخوردگی انفولانزا ولی طول بیماری کم میکنه منم شروع کردم ب مصرفش/برابچه هانمیدونم میشه قرصش استفاده کردیانه قرص جوشانارو از دکتربپرسیداگ میشه بهش بدیدحداقل سرمامیخوره واینازودترخوب بشه

اخه چون ویروسش جوری ک تغییرشکل میده ممکن واکسن علیهش جواب بده ممکن جواب نده بستگی ب نوع ویروس داره ا ...

نه پسرم هنوز یه سالش هم کامل نشده خیلی ممنوعیت غذایی داره. حتی شیر و غذاش رو قطع کردن و شیر مخصوص و سوپ مخصوص میدن