1464
1411
عنوان

دخترم تشنج کرد😢

744 بازدید | 91 پست

شبی که فرداش میخواستیم دخترم رو ببریم واکسن 18 ماهگیش رو بزنه دخترم یه دفعه تب کرد با استامینوفن کنترلش کردم ولی یه دفعه تبش رفت بالا و تشنج کرد😔

خیلی لحظه بدی بود،خدا به هیچ پدر و مادری نشون نده جلوی چشمش بچه ش حالش بدمیشه

بردیمش بیمارستان،یه شب بستریش کردن

ی شب کم نیست

۳ روز نگه میدارن 

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

ای وای چرا اخه وقتیداستامیندپوفن دادی چرا یهو تبش بالا رفت کنتزل میشه خوب.چند وقتشه

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

سرم زدن و آزمایش خون ازش گرفتن خدا رو شکر تو آزمایشش مشکلی نبود تا الان هم تبش رو با شیاف و شربت کنترل کردم

ولی یه هفته ست نابود شدم،میترسم بخوابم،شبا بیدارم و روزا هم در حال مریض داری😣

1334

وقتی استامینوفن دادی چه جوری رفته بالا؟ واقعا باید چی کار کرد اینجور موقع ها؟

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

امیدوارم خوب بشه سریعتر ان شاءالله

خیلی مراقب باشید که همه آزمایشات لازمو انجام بدن و حسابی تحت نظر باشه. بهتر بشه ایشالا

آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1474
وقتی استامینوفن دادی چه جوری رفته بالا؟ واقعا باید چی کار کرد اینجور موقع ها؟

نمیدونم،تو بیمارستان بهش دیازپام دادن

بهم گفتن اگه دوباره کنترل کردی و باز رفت بالا بهش دیازپام 5 بده

سرم زدن و آزمایش خون ازش گرفتن خدا رو شکر تو آزمایشش مشکلی نبود تا الان هم تبش رو با شیاف و شربت کنت ...

مواظبش باش حتما خدای نکرده باز تشنج کنه بزنه به گوشش یا ی جاهای دیگه، دکترم ببر پیش متخصص 

1508