2733
2739
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35501 بازدید | 1034 پست
اصن چرا بهش گفتی میخوای دسد بخونی

۱کوچه فرق مونه خود خرش میدید میرم دانشگاه

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کاش به هیییچکککس نگی درس میخونی فقط خودت بدونی و شوهرت

یه تو راهی دارم یکم شرایط سخته ولی برنیا بیاد ۲ماهش اینا بشه میزارم پیش مامانم میرم کلاس خیاطی سنم کمه میتونم به جایی برسم 

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
به به اینم فکرخعلی خوبیه تو باهوشی قطعا ایده های طراحی خوبیم برات هست

اره نقاشیم خوبه عاشق کار تو مزونم

2738
یه تو راهی دارم یکم شرایط سخته ولی برنیا بیاد ۲ماهش اینا بشه میزارم پیش مامانم میرم کلاس خیاطی سنم ک ...

سنت زیادم بود مبتونسی برسی حتی

ایشالا سلامت میاد بعدش نی نیت میشه مدل😍😍😍

ایشالا ۵سال دیه این موقع مزون شخصیتوزدی

اصنا موندم چرا گیر میدددددن اخه ب توووو چ خرج تحصیلتو ک اون نمیداد همسرت میداد

نمیخوام یاد اوری کنم گلم ولش خدا جوابشو بده

سنت زیادم بود مبتونسی برسی حتی ایشالا سلامت میاد بعدش نی نیت میشه مدل😍😍😍 ایشالا ۵سال دیه این مو ...

کوه روحیه هستی 😘😘😘😘

خووووشبحالت اوج نقاشیم ی مثلث و مربع ب عنوان خونس با علامت تیک ب عنوان پرنده تمممام😂

😂😂😂 دوست دارم باهات دوست بشم کوه انرژی مثبت قبول  میکنی

2706