2737
2739
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35497 بازدید | 1034 پست
عزیزم چطور قبول کردی با کسی که ۱۸ سال ازت بزرگتره ازدواج کنی البته اگه دوست داشتی بگو ولی حیف تو نبو ...

بابام  دوسش داشت🙁

تیکر تولد پسر نازم🌸🍰🎂    محمدرضا،پسرگلم شدی امید زندگیم😍💖💗💞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=113053691]طرز فکرت مثه بابامه  خیلی از این طرز فکر بدم میاد کل این بحث از این دخترای خراب و بد ذات جداس & اگه حرفی زدم حرف قرآن وزدم نه حرف پدرتونو که متاسفانه تواین جامعه‌ دیگه حتی قرانو هم هم قبول ندارن و میگن قدیمیه مال هزاروچهارصدسال پیشه متناسب با اون زمان نوشته شده

برای سلامتی و سالم بودن دخمل قشنگم ی صلوات بفرس     
بابام  دوسش داشت🙁

متولد ۸۲ هستی؟  این همه غصه خیلیه برا دل کوچیکت.  از خدا می خوام خداش تک تک گره های زندگی تو باز کنه و محبت بین تون خیلی بیشتر بشه

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
2731
متولد ۸۲ هستی؟  این همه غصه خیلیه برا دل کوچیکت.  از خدا می خوام خداش تک تک گره های زندگی ...

اره    ۱۶ سالمه      ممنون عزیزم ان شاءالله

من دلم برای مدرسه تنگ شده خیلی حتی دیشبم خواب مدرسه و دوستای قدیمیمو دیدم  چقد خوش بودم تو خواب ...

عزیزم شما متولدهشتادودوای اذدواج کردی؟

عزیزم شما متولدهشتادودوای اذدواج کردی؟

اره مگه چیه جرم نیست اتفاقا همینجا خیلیا گفتن ما ۱۶ سالگی ازدواج کردیم   راستی  شما متاهلین درس خوندن براتون سخت نیست؟

اره مگه چیه جرم نیست اتفاقا همینجا خیلیا گفتن ما ۱۶ سالگی ازدواج کردیم   راستی  شما متاهلی ...

نه عزیزم اصلا سخت نیست چون شوهرم خیلی پشتمه و هواموداره بیچاره حتی موقع امتحانای دانشگاه خودش غذادرست میکنه من اذیتت نشم 

2738
اره مگه چیه جرم نیست اتفاقا همینجا خیلیا گفتن ما ۱۶ سالگی ازدواج کردیم   راستی  شما متاهلی ...

نه منظوری نداشتم ی وقت بهدل نگیری😉😉 من خودمم شونزده ازدواج کردم تو چی راضی از زندگیت؟

من دلم برای مدرسه تنگ شده خیلی حتی دیشبم خواب مدرسه و دوستای قدیمیمو دیدم  چقد خوش بودم تو خواب ...

منم دلم برادبیرستانمو مسخره بازیامون تنگ شده هیچی دوران مدرسه نمیشه

دکترای نانوتکنولوژی پزشکی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران هستم عزیزم

رشته ی اولیتون چی بوده؟ببخشید من کنکوریم 

سال سوممه خسته شدم اینثدر واسه پزشکی موندم واسه همین میپرسم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706