2410
2553
عنوان

چرا انقد به فکر ازدواج هستین تو سن کم؟ به خاطر فانتزی لباس عروس و طلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35460 بازدید | 1034 پست
نخبه بودی ک چچچچرااا نخووووندی

چون به زور ازدواج کردم تباه شدم همش حسرت میخورم من یکی از اون قربانی های ازدواج تو سن پایینم😭

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پیام نور بخون یه رشته ای که بتونی از پسش بر بیای

دل دمق درس ندارم واقعا چون مادرشوهرم باهام لجه

فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘
باردار شدم نتونستم ادامه بدم

من خودم باردار بودم که کنکور دادم 

البته چند سال پشت کنکور پزشکی بودم که خداخواسته باردار شدم

کنکور دادم و دانشگاه دولتی هم قبول شدم 

الانم واقعا به سختی مدیریت میکنم کارامو ولی ارزششو داره 

من آدمی نیستم که بتونم بشینم تو خونه و فکر و ذکرم حرفای خاله زنکی باشه

توام اگر این استعداد و توانایی رو تو خودت میبینی کم نیار هرجور شده ادامه بده درستو

2456
حیفه خودتو ببازی  با این شرایطی هم که گفتی معلومه خیلی باهوشی

دگه فکر نکنم زندگی واسم هوش گزاشته باشه

چون به زور ازدواج کردم تباه شدم همش حسرت میخورم من یکی از اون قربانی های ازدواج تو سن پایینم😭

ای وای بمیرم برات....حیف شدی ک...کاش میتونسی شکایتی چیزی کنی اون دوران یا بگی نمیخوای تاعقد جاری نشه و....

الان شوهرت خوبه؟اگه خوبه بعد زایمانت کم‌کم شروع کن ب خوندن تونخبه بودی و قطعا بازم میتوین بشی

من خودم باردار بودم که کنکور دادم  البته چند سال پشت کنکور پزشکی بودم که خداخواسته باردار شدم ...

باروار بودی پزشکی اوردددی؟ایییول اراددده دمت گرم

چندسال پشت بودی

منم پشتم و امید ب دندون و پزشکی دارم😭

دل دمق درس ندارم واقعا چدن مادرشوهرم باهام لجه

لج باشه خب! خودتو درگیر اینجور مسائل نکن. خودتی که مهمی

اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست. حتی اگه پنجاه سالتم شد و دوس داشتی ادامه تحصیل بدی اینکارو بکن. برا خودت و برا روحیه خودت

2714
من خودم باردار بودم که کنکور دادم  البته چند سال پشت کنکور پزشکی بودم که خداخواسته باردار شدم ...

سر درس خوندنم پارسال مادرشوهرم دعوا راه انداخت یه چیزایی گفت شاخ در اوردم نفرینم پشت سرشه مانع درسم شد

ای وای بمیرم برات....حیف شدی ک...کاش میتونسی شکایتی چیزی کنی اون دوران یا بگی نمیخوای تاعقد جاری نشه ...

دگه نمیتونم

اگه شوهرت خوبه غصه چیو میخوری بگو جمع کن بریم ی شهر دیه

شرایط نداریم واقعا تازه امدیم خونه جدید

باروار بودی پزشکی اوردددی؟ایییول اراددده دمت گرم چندسال پشت بودی منم پشتم و امید ب دندون و پزشکی د ...

نه اشتباه نکن گفتم پشت کنکور پزشکی بودم البته رتبه ام بد نبود ولی من فقط دندون و دارو و پزشکی میخواستم که قبول نمیشدم

ولی بهمن سالی که میخواستم دوباره کنکور بدم فهمیدم باردارم دیگه ریاضی کنکور دادم چون رشته های دیگه تجربی رو واقعا دوست نداشتم

مهندسی کامپیوتر یکی از دانشگاه ها ی خوب روزانه قبول شدم

لج باشه خب! خودتو درگیر اینجور مسائل نکن. خودتی که مهمی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست. حتی اگ ...

تصمیم دارم یه حرفه ادامه بدم مثل خیاطی دوست دارم طراح بشم

2706