2737
2739

میگن قراره اینترنت ملی داشته باشیم 

یعنی اینستا و تل و... دیگه غیر قابل استفاده میشن

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه ها اربعین چندم آبان بود

۲۷ام مهر

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2740
نمیشه

خداکنه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
این خبر معتبر هستش؟

نمیدونم والا من از اطرافیان شنیدم 

شایعه میکنن بابا

هووم 

بچه ها پروكسي اولترال رو هم بستن از كدوم پروكسي واسه وصل شدن اينستا استفاده ميكنيد ؟ 

ببخشيد اسي ٦ تا تاپیكمو زدم نميتونم تاييك بزنم بپرسم 

اگر میدونید بگید لطفا 😘😘😘😘😘😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
2706