2752
2734
عنوان

تاحالا کسی رو نفرین نکرده بودم اما امروز..

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 34 پست
عزیزم موقع پریودی نماز خوندی ؟!!!!!!! نمیدونی گناه داره؟ اونوقت میخوای حالا نمیگم نفرین ، حالا مثلا ...

اتفاقا حاج آقا قرائتی توی یکی از جلسات‌ گفت کسی ک دل شکسته باشه و بدنش نجس رو به قبله بیفته و عبادت کنه عبادتش هفتاد برابر از ماهایی ک فکر می‌کنیم پاکیزه و طاهریم بالاتره

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم موقع پریودی نماز خوندی ؟!!!!!!! نمیدونی گناه داره؟ اونوقت میخوای حالا نمیگم نفرین ، حالا مثلا ...

داشتم میمردم

جز خدا پناهی نداشتم

مگه نمیگن خدابزرگتر از این حرفاس

فک نمیکنم بین خود زنی و خودکشی و دعوا و فحش و جیغ 

من پناه آوردن به خدا رو انتخاب کرده باشم چیز بدی باشه

2731
من گفتم خدایا خودت جوابش رو بده  طرف هفته پیش سرطان گرف ۱۰ روز بعدش مرد😐 ولی واقعا راضی ب مر ...

اوووه  

در عرض ده روز مرد؟؟

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
به خاطر عدم تمکین مهریه بهت نداد؟ چرا؟

به خاطر عدم تمکین نفقه نداده. مهریه هم اموالش رو به نام بقیه کرد با اینکه بعد درخواست مهریه من بود اما با شکایت هم دادگاه برنگردوند

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
مگه دادگاه تاریخ انتقال سند رو نمی بینه؟

نمیدونم والا دیگه مخم نمیکشه چون همه جا پارتی داره

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
پس با پارتی کارشو راه انداخته ایشالله که مشکلت حل شه و به آرامش برسی

مرسی گلم فقط میخوام طلاق بده مال و اموالش براخودش. من میدونم چون دائم میاد برا اموالش قسم قرآن میخوره و میخواد حق من رو نده اون هیچ وقت از اموالش خیرنمیبینه

شاید فعلا روی دنده لج افتاده یه مدت بی خیالش شو شاید تصمیمش عوض شد 

انشالله. الان یک سال کلا کاری بهش ندارم

2706