2733
2734
عنوان

تاحالا کسی رو نفرین نکرده بودم اما امروز..

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 34 پست
بگو چجوری نفرین میکنی. منم همونو بگم بگیره.

😅خب واقعااونقدخسته شدم ازدستشون واین اذیت کردنااونقدادامه داربوده ک ازخودمم خسته میشدم وازته دلم نفرین کردم ودلم نسوخت نمیدونم چجوری توضیح بدم .اگ کسی واقعااذیت کردناش نسبت بهت زیادباشه طوری ک توان تحمل کردنش رونداشته یاشی وبی انصافی شده باشه درحقت ازته دل نفرین کنی وتوروش بگی مطمئنن اثرمیکنه ...

من تاحالاهرکی رونفرین کردم اثرکرده روش 😐

بی زحمت شوهر منم نفرین کن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت کرد اونم چندبار هزار تا روش مشاوره حرف فرصت دعوا هرکاری بگی تو این ساسال و خورده ای انجام دادم ...

خب به قول خودت با اون همه زن بوده تو نتونستی یه مدرک ازش جمع کنی و ببری دادگاه

خب به قول خودت با اون همه زن بوده تو نتونستی یه مدرک ازش جمع کنی و ببری دادگاه

بردم خانم چت و صدا و پیام و هزار تا چیز اما دادگاه قبول نکرد

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2731
بردم خانم چت و صدا و پیام و هزار تا چیز اما دادگاه قبول نکرد

خدایی آدم میمونه که چی بگه چند وقت پیش یه خانم گفت خیانت شوهرمو ثابت کردم از طریق دادگاه خونه رو به نام من کردن جای مهریه البته اون می گفت یه وکیل خیلی خوب داشته