2737
2739

شوهرم یک سال دارم اقدام میکنم براجدایی تو این یک سال نه نفقه داده که البته عدم تمکین گرفت نه مهریه چون اومد قسم قرآن اونم دروغ قسم خورد که اموالی ندارم ولی همش رو زده به نام خانواده اش شکایت هم کردم اما قانون برنگردوند نه راضی میشه من همه چیز رو ببخشم و طلاق بده منم براخودم دارم زندگی میکنم و پیش خانوادمم کاری باهاش ندارم به حساب من وام گرفت دادماشین خرید منم بعد این قضایا اقساط رو ندادم الان شکایت کرده اینخانم تو حساب من یواشکی پول برداشته برا حرباشم میخواد قسم قرآن بخوره انقدر گریه کردم فقط گفتم خدایا این براهرچیزی میاد قسم میخوره خودتم میدونی ناحق و دروغ انشالله اینبار به حق قرآنت پاش نرسه دادگاه که بخواد بازم قسم بخوره

الان خیلی حالم بده کاره بدی کردم؟اولین بارمه نفرین میکنم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

نفرین نمیگیره، فقط بخاطر اذیت کردن کارما پس میده البته شاااید، زمان هم میبره چند سال بعد شاید نتیجه کاراشو ببینه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا

نفرین کیلو چند

دلمون خوشه به این حرفا

من کسی رو نفرین کردم که خودش خوشبختی رو از من و پنج نفر دیگه گرفت

چیزی که حق طبیعی هر انسانی بود رو با بدجنسی و سیاست و زبون بازی گرفت

و وقتی خودش اراده کرد به همون چیز برسه, رسید

دقییییییییقا خودش به همون خوشبختی رسید چند روز پیش

همون چیزی که از چند نفر گرفت

من با دل تیکه پاره با بدن نجس توی زمان پریودیم اونقدر له شده بودم که نماز خوندم و زجه زدم سر سجاده و آه کشیدم و نفرینش کردم

کو نفرینم؟

خوب کاری کردی  مشکل اصلی تون سر جی بود که داری جدا نیشس

خیانت کرد اونم چندبار هزار تا روش مشاوره حرف فرصت دعوا هرکاری بگی تو این ساسال و خورده ای انجام دادم اما هربار بایکی دفعه آخرم دخترآورده بود خونه. علاوه براون وسواس داره و اینکه دائم تحقیرم میکرد و همش تو خیابون بازن های دیگه مقایسه ام میکرد طوری بود که باهاش بیرون نمیرفتم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
نفرین نمیگیره، فقط بخاطر اذیت کردن کارما پس میده البته شاااید، زمان هم میبره چند سال بعد شاید نتیجه ...

ب خدا خستم ب خداوندی خدا همش میگفتم انشالله بره براخودش زندگی درست کنه ازمن دست بکشه اما ول کنم نیست انقدر به پدرو مادرم و فامیلام پیام فحش و تهدید فرستاده ب خدا خجالت زده همشونم

2740

والا میگن ظالم سالمه. منم در حال جداییم. شوهر نامردم فقط واسه چاپیدن خانوادم اومده با من ازدواج کرده. الانم میخواد با عربده کشی و زورگیری پول بگیره بی وجدان. من هم زیر بار نرفتم و میگه با هم تفتهم نداریم باید جدا بشیم! اینهمه نفرینش هم کردم عین گرگ سه سر هیچیش نمیشه.

ای بابا نفرین کیلو چند دلمون خوشه به این حرفا من کسی رو نفرین کردم که خودش خوشبختی رو از من و پنج ...

عزیزم موقع پریودی نماز خوندی ؟!!!!!!! نمیدونی گناه داره؟ اونوقت میخوای حالا نمیگم نفرین ، حالا مثلا بگیم دعا، انتظار داری دعات هم برآورده بشه؟ 

من گفتم خدایا خودت جوابش رو بده  طرف هفته پیش سرطان گرف ۱۰ روز بعدش مرد😐 ولی واقعا راضی ب مر ...

منم همش سپرده ام ب خدا داداشش اومد دروغ قسم خورد منم گفتم خدایا خودت شاهدی و خودت میدونی و قرآنت سر چندماه زنش رفت براطلاق و برادرزنش و فامیلای زنش انقدر تو خیابون میگفتن زندنش که آش و لاش شده بود

والا میگن ظالم سالمه. منم در حال جداییم. شوهر نامردم فقط واسه چاپیدن خانوادم اومده با من ازدواج کرده ...

برا منم راحت داره زندگی میکنه و هیچ چیزش نشده

قربون دهنت. یک دعا هم واسه من بکن. 

😂😂😅😅