2733
2739
عنوان

معرفی همکاران جدید نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 59613 بازدید | 1620 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@نی_نی_یار_پنج      لطفا درخواست دوستی مو قبول کنین کارتون دارم

درخواست نمیخواد بزنین رو اسمم ارسال پیامو بزنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740
درخواست نمیخواد بزنین رو اسمم ارسال پیامو بزنین

سلام و خداقوت

عزیزم چن تا نی نی یار داریم؟من شما و شب رو میدونم

متاسفانه نینی یار شب اصلا سرعت عمل نداره،میبینی یا دیر میاد یا تاپیکو بدون ترکوندن ،ترک میکنه😬☹

سلام و خداقوت عزیزم چن تا نی نی یار داریم؟من شما و شب رو میدونم متاسفانه نینی یار شب اصلا سرعت عمل ...

سلام نی نی یار سه هم هستن که صبح ها هستن تا 5 غروب از شنبه تا چهارشنبه و من و نی نی یار شب همین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
سلام نی نی یار سه هم هستن که صبح ها هستن تا 5 غروب از شنبه تا چهارشنبه و من و نی نی یار شب همین

ممنونم مهربون😍😍😍😍

پس شما شبهاهم هستید؟چه ساعتایی هستید که اگه مشکلی بود تگ کنیم؟

ممنونم مهربون😍😍😍😍 پس شما شبهاهم هستید؟چه ساعتایی هستید که اگه مشکلی بود تگ کنیم؟

تا 11 شب

من از شنبه تا چهارشنبه از 5 غروب تا 11 شب هستم پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی از صبح هستم تا یازده شب  

ممنونم عزیزم🌺سلامت باشید

زنده باشین  

2706