2733
2734

سحر 🩷

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بگو امام رضا بهش آرامش بده بتونه این یه ماه جوری قوی و پر قدرت درس بخونه تمام امتحانا رو ۲۰ بگیره توی کنکور درصد مناسب تا برسه به پزشکی بهش بگو قول میده قول میده اگه شد سر عهدش با خدا بمونه

چقدر خوشحال شدم این تاپیک دیدم 

خیلی اتفاقی اومدم نیمی سایت 

انشالله زنده باشی 

بگو مینا امسال دانشگاه دولتی قبول بشه قول میده درس بخونه توی دانشگاه و این که یه کار مناسب با حقوق مناسب هر جا که صلاحه پیدا کنه

خانواده اش همیشه پیشش باشت همیشه زنده باشن 

حواسش حسابی به داداشم و بابام و مامانم باشه 

حواسش به اونی که دوسش دارم هم ،حسابی مواظبش باشه

خدا به خودت خیر برکت بده استارتر

خیلی خیلی خوشحال شدم

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

مرجانم 

دعا کن هر چی به صلاحه همون بشه برام

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 

محمد جواد 

نگار 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2706