2733
2739
عنوان

آمادگی زایمان(سزارین) 👉🏼

1781 بازدید | 33 پست

سلام مامانها

۵ روز دیگه زایمانمه...توصیه ای برای آمادگی برای زایمانم ندارید؟!😇 چکارهایی باید قبل روز زایمانم انجام بدم؟ شب قبلش چی بخورم؟ تو ساکم چیا ببرم؟! 

(بیمارستان بهمن تهرانم و احتمالا بیهوشی کامل.) 

🌹🌹خصوصا مامانهای گلی که تجربه قبلی دارید خواهش میکنم حتما با منم درمیون بذارین..گناه دارم ...تازه خواهرم ندارم😢

(ضمنا متاسفانه بارداری“های ریسک”بودم و دلیل سزارینم اینه)

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ان شاالله به سلامتی

استرس نداشته باش لوازم شخصی خودتو لباس تمیز برا خونه اومدن ببر

واسه بچه هم دو دست لباس کافیه با پوشک و شیشه شیر

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان شاالله به سلامتی استرس نداشته باش لوازم شخصی خودتو لباس تمیز برا خونه اومدن ببر واسه بچه هم دو ...

همین کافیه یعنی؟! خوراکی چیزی نمیخواد ببرم؟! شب قبلش چی کارا کنم؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
به سلامتی..مبارک باشه 😍

ممنونم عزیزم.....ایشالله به وقتش برای شما❤️😇

فعلا از این روزات لذت ببر که آخراش از دماغت درمیاد😁😆✋🏼 (البته به شیرینیش می ارزه هاااا😅)

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2738

آمادگی خاصی قبل از عمل نمیخواد عزیزم جز حمام کردن و شیو کردن از ساعت ۱۲ ب بعد هم چیزی نخور.تو ساک پوشک واسه نی نی و خودت ،لباس زیر واسه خودت سه دست لباس سایز صفر ،من سه دست رو استفاده کردم،لباسا حتما پاپوشو و دستپوشو کلاه داشته باشن دست پوش نکنی دستش تمام صورتشو زخمی میکنه.تشک و پتو،دستمال مرطوب ،پارچه خشک کن،موقعی ک رفتی اتاق عمل حتمااا به شوهرت بگو پمپ درد بگیره که تو ریکاوری بهت بزنن 

خدایا ممنونم که معجزتو بهم نشون دادی.
2706