2733
2739
عنوان

اسکرین شات پرو خان!

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 156 پست
همینه دیگه وقتی سرکار بری مردا توقع دارن خودت برای خودت خرج کنی😤😤😤

اخه کلا من ۱۳۰۰ گرفتم

۳۳۰ تومنو دیروز خرید کردم

خیلی رنده

حوابشو چی بدم؟!

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همینه دیگه وقتی سرکار بری مردا توقع دارن خودت برای خودت خرج کنی😤😤😤

دقیقا. زنا دارن مردا رو پرو میکنن. من دوران مجردی میرفتم سر کار. متاهل شدم خود شوهرم تا زمانی که اقتصاد خوب بود میگفت نمیخوام تو کار کنی الان که اینجوری شده خانواده شم هی میخوان واسم کار پیدا کنن. اونموقع که مجرد بودم کار خوبم رو بخاطر شما ول کردم الان چطوری تو این اوضاع پیدا کنم. 

به نظرم یکم افکارتون رو امروزی تر کنین 

زن و مرد نداره که وقتی دستت تو‌جیب خودته یعنی چی که انتظار داری همه هزینه ها رو اون بده و خودت بخوری بخوابی! انسان ها متولد شدن که کار کنن زندگی کنن خودشون مسئولیت خودشون داشته باشن نه اینکه یکی کار کنه اونیکی استفاده کنه! 

این همه ایشون هزینه دادن یکبار شما بدین! اتفاقا خساست شما رو نشون میده که یکبار دستت تو‌جیب خودت نمیره 

2738
اخه کلا من ۱۳۰۰ گرفتم ۳۳۰ تومنو دیروز خرید کردم خیلی رنده حوابشو چی بدم؟!

چی بگم بخدا! منم خودم سرکار میرفتم اینقد ازین پرو بازیا دیدم دیگه نرفتم😤

باید قبل ازین که بری سرکار باهاش صحبت میکردی که اینحورز نیست که تو  هیچ وظیفه ای دبگه برای من نداشته باشی😉

البته اینم بگم که بعضی مردا از زنای مستقل خوششون میاد و شاید برای همه چیز اینجوری برخورد نکنه، طرفتو بشناس

این دقیقا اوضاع منه!! ولی فقط برای من برعکسه..از وقتی حقوق میگیرم بابام دیگه بهم پول نمیده..یا خیلی کم..منم یخورده رابطم بد شده باهاش😂با خودم میگم پس آقا بالاسر میخوام چکار

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
حالا خوبه رضایت داد بری لیزر کنی

از خداش باشه

لیزر اونجارو که من برای خودم نمیکنم اون میخواد کیفشو کنه!

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
از خداش باشه لیزر اونجارو که من برای خودم نمیکنم اون میخواد کیفشو کنه!

آخه بعضیا دوس ندارن 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706