2726
عنوان

اسکرین شات پرو خان!

1286 بازدید | 156 پست

هفته پیش قرار بود برم لیزر بسته بود

حالا دیروز حقوق گرفتم 

امروز اومدم لیزر شوهر پروم کارتشو نداد بم

اینجوری گفت !

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

اولین جلسست

و منم تازه بماهه میرم سرکار

رند و پرو هفته پیش حقوقی نبود که باید خودش میداد پولشو

امروز با کمال پرویی اینجوری گفت

خیلی بدم اومد ازین رندی و خسیسیش خدا میدونه دیگه کجاها میخواد از من بزنه

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

پررو خانه دیگه🤷‍♀️

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اولین جلسست و منم تازه بماهه میرم سرکار رند و پرو هفته پیش حقوقی نبود که باید خودش میداد پولشو ام ...

همینه دیگه وقتی سرکار بری مردا توقع دارن خودت برای خودت خرج کنی😤😤😤

حالا خوبه رضایت داد بری لیزر کنی

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

پیام بده نه عزیزم قرار بود همسر مهربونم بده 

هزینش انقد شد کارت به کارت کن بوس 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

حالا چیزی نگفته ها

اتفاقا چون ماهه اول میری سرکار به نظرم کاملا طبیعیه این حالت

خودت باید مشخص کنی کدوم مخارج رو به عهده میگری

به نظر من اینم انصاف نیست که خانوما میرن سر کار حتی حاضر نیستن برای خودشون خرج کنن

به هر حال اون خانومی که تو خونه ست از لحاظ خیلی از هزینه ها خرجش کمتره، حتی یه وعده غذایی که خانم شاغل ممکن بخدا از بیرون بگیره گاها

و یا حتی خرج و مخارج رفت و امد، رخت ولباس و.... 

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
من واسه زیبای اینا اصلا از همسرم پول نمیگیرم حال توضیح دادنو ندارم.خودم خرج میکنم از پول خودم کارمند ...

بد هست اینجوری که !!! 

من اصلا نمیتونم بعد ازدواج هزار تومنم‌ از مامانم بگیرم اخه

2706