2737
2739
عنوان

اسکرین شات پرو خان!

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 156 پست
پیام بده نه عزیزم قرار بود همسر مهربونم بده  هزینش انقد شد کارت به کارت کن بوس

خوبه ولی شوهرم سگ بود از صبح احساس میکنم بگم

میگی ندارم 

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
به نظرم یکم افکارتون رو امروزی تر کنین  زن و مرد نداره که وقتی دستت تو‌جیب خودته یعنی چی که ان ...

عزیزم زود قضاوت نکن یه سری مردا رو بهشون رو بدی رو سرت سوار میشن. حرفات کاملا منطقی و درست اما واسه مردی که دیگه وظیفه ی زنش ندونه!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه وقتی شاغلی یعنی به برابری معتقدی نصف نصف باید خرج کنی 

حالا نمیگم حتما نصف نصف ولی معین کنن من بعد این خرجا با من، که حرف و حدیثی هم پیش نیاد بینشون

من الان بخاطر شرایط پسرام که خیلی کوچیکن یک روز در هفته فقط تدریس میکنم، مشخص کردم حقوق خودم مال خودم، که خب البته چیزی نمیشه چون تایمم کمه، 10درصد از درامد هر ماهم مال من،  خرج رخت و لباس و ارایشگاه و... خودم رو میدم همیشه، اصلا خوشم نمیاد بگم من دارم میرم ارایشگاه کارت بده بهم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2731
رو بهش نده که دیگه واویلاس. از الان عادتش بده خرجتو بده. وگرنه دیگه مسئولیتش یادش میره 

دقیقا

هفته پیش من حقوقی نگرفته بودم اصلا حرفی نبود که قراره نده

امروز دیدم با کمال پرویی خودشو زد به رندی

هیچی.باپولش لیزر کن شیکو‌مجلسی به زندگی ادامه بده خودش جوابه😁😁

کارتشو نداد بم اخه پولی نداد بم!

پیام بدم بش 

نه عزیزم مگه نداری ؟

دقیقا هفته پیش من حقوقی نگرفته بودم اصلا حرفی نبود که قراره نده امروز دیدم با کمال پرویی خودشو زد ...

تو از اون رندتر باش. وگرنه دیگه یجور وظیفت میدونه خرجتو خودت بدی. برای هزار تومن باید التماسش کنی. اصلا عادتش نده. بذار بفهمه زنشی باید خرجت کنه

2740
دقیقا. زنا دارن مردا رو پرو میکنن. من دوران مجردی میرفتم سر کار. متاهل شدم خود شوهرم تا زمانی که اقت ...

بخدا منم خیلی شغل و تخصصم و دوست داشتم؛ ولی دیدم دیگه انگار دارم تنها زندگی میکنم با این تفاوت که کلی کارای خونه و پخت و پزم به عهده منه!

اون دوستی که الان گفتن زن و مرد نداره خب با هم خرج کنین!برای کسایی خوبه که شوهراشون قدر بدونن! نه ابنکه ما دوشیفته کار کنیم(کار تو خونه منظورمه) خرج خودمونم خودمون بدیم! پس چرا ازدواج کردیم!!!!

حالا چیزی نگفته ها اتفاقا چون ماهه اول میری سرکار به نظرم کاملا طبیعیه این حالت خودت باید مشخص کنی ...

عزیزم من ۱۳۰۰ حقوقمه خب

دیروز ۳۳۰ تومنشو واس خودم خرج کردم

بعد لیزر به عهده اون بود یعنی هفته پیش ک اومدیم بسته بود منم حقوقی نگرفته بودم قرار بود خودش بده الان بازی دراورد

منم مجرد بودم سرکار میرفتم بابام دیگه حتی خرید عید هم برام نمیکرد 😂

لجت نمیگرفت؟؟

آخه اگه پسر باشی یچیزی!!! دختر آخه...پس اگه اینجوریه ساعت 10 ام برم خونه نباید دخالتت کنن😂من این مدلیم

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
عزیزم زود قضاوت نکن یه سری مردا رو بهشون رو بدی رو سرت سوار میشن. حرفات کاملا منطقی و درست اما واسه ...

اصلا بحث قضاوت نیست به نظرم زندگی عرصه جنگ نزاع نیست دنباا راهی برای گرفتن حال هم باشیم! این مشکل با یک‌ مکالمه دو طرفه و منطقی حل میشه! تا زمانی که با توپ پر و انتظار بیش از حد جلو بریم نتیجه ای جز دعوا و لجبازی نیست ولی اگر منطقی صحبت بشه خیلی راحت میشه به یه توافقی رسید در عینی که خودت هم احساس مسئولیت کنی و بگی منم وظیفه تامین خودم و خونمو دارم! 

کارتشو نداد بم اخه پولی نداد بم! پیام بدم بش  نه عزیزم مگه نداری ؟

خرج کن براخودت پول یه کاغذه .باخودمون به گورنمیبریم.خوشم ازاین خارجیامیاد هرچی دارن خرج تفریح وخوراک این چیزا میکنن.ولم کن به فردا اطمینان داری هستی؟جمع کنم براکی؟

.

اونایی که میگن خب خودت خرجتو بده و فلان و برابری و‌... این واسه وقتیه که همه چی نصف نصف باشه.مثلا کارای خونه هم تقسیم بشه.مال و اموالم همینطور.تو ایران که زنا هیچ حقی ندارن و فردا اگه بخوان جدا شن هیچ حقی شامل حالشون نمیشه صدق نمیکنه.تو اروپا که اینجوریه سبک زندگی اون زن هم از زندگی سهمی داره و فردا که جدا بشه کلی حق و حقوق داره.تو ایران بخوای حقوقتو بیاری وسط فقط به نفع مرده

بخدا منم خیلی شغل و تخصصم و دوست داشتم؛ ولی دیدم دیگه انگار دارم تنها زندگی میکنم با این تفاوت که کل ...

دقیقا. آفرین. من برم سر کار کسی نیست غذا درست کنه کسی نیست خرید خونه کنه.کی اینا رو میکنه. همه اینا با منه. گاهی اوقات خیلی خسته میشم. خرید بخدا سخته روزی سه بار برم بیرون و بیام بعضی اوقات. خب این چیزا واسه مرد و زنی هست که کلا کار رو تقسيم کنن.  کار خونه و بیرون باید تقسیم بشه. و اینکه توان زن هم خیلی کمتر از مرده همه اینا رو باید در نظر گرفت. 

2706