1600
1609
عنوان

شایعه......

21 بازدید | 25 پست

بیاین برا اینترنت شایعه پراکنی کنیم😂🤣

ناموسن سیاسیش نکنین نپوکه😑👌

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

من دورودم نتم وصله با فیل تر شکن 

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
8
قراره رایگان و پرسرعت بشه 😵

اصلا برای همین قطع بود دیگه

داشتن بسترها رو اماده میکردن🤥😎

اول دلم لک زده بود كه بتوانم دبيرستان را تمام كنم و به دانشگاه بروم ، بعد داشتم می‌مردم كه دانشگاه را تمام كنم و سر كار بروم، بعدآرزویم این بود كه ازدواج كنم و بچه‌دار شوم ، بعد هميشه منتظر بودم كه بچه‌هايم بزرگ شوند و به مدرسه بروند و من بتوانم دوباره مشغول كار شوم، بعدآرزو داشتم كه بازنشسته شوم ، و حالا که دارم می‌ميرم يک دفعه متوجه شدم :« اصلاً يادم رفته بود زندگی كنم! »شاد باشیم و احساس خوشبختی را به "اگر"هايمان موکول نكنيم ، زيرا "اگر"ها پايان ناپذيرند. 
سلام. شما دوستان چجوری وصلین به نت من الان یک هفته ست نمیتونم با خانوادم که ایرانن تماس اینترنتی داش ...

نی نی سایت؛ فقط بازه واسمون

سایت داخلیه اخه

کاربر جدید نیستم😒به ناحق تعلیق شدم...😒 یک روز انتقاممو از کسایی که الکی گزارش میزنن میگیرم...😒😂
1601
سلام. شما دوستان چجوری وصلین به نت من الان یک هفته ست نمیتونم با خانوادم که ایرانن تماس اینترنتی داش ...

هر سایتی که سرورش خارج باشه قطعه

هنوز وصل نشدیم

این نی نی سایت هم تازه دیروز آوردنش روی سرور داخلی و وصلش کردن

اس ام اس به شماره خارجستان نمیرسه

020 هم کار نمیکنه

فقط تماس مستقیم تلفنی (البته اونم تا دیروز زیر 3 دقیقه قطع میشد!) 

من دورودم نتم وصله با فیل تر شکن 

نه شایعه نکن ، شما آمریکایی😁😁

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

ما دانشگاه علوم پرشکی مشهدیم دیروز ساعت دو نتا وصل شد. تلگرام اینستا همه میاره ولی خب واقعا خبری نیست زیاد فکر کنم واسه بقیه وصل نشده

دیروز رفتم سلف کارت بکشه واسه غذام شارژکنم یه پسره برگشت گفت نت قطع چیکار کنیم به مسئوله گفتم وصل شده اینقدر ملت ذوق کردن گفتن خوش خبر باشی فلان😍😂وصل میشه تاشنبه واسه همه خود وزیر ارتباطات دانشگاه تهران رفته گفته تا شنبه وصله 

1578