2733
2734
عنوان

مامان شدن حس خوبیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 221 پست

نمیدونم من یه سال ازت کوچیک ترم دلم نمیخواد الان این حس رو تجربه کنم میخوام الان تو این دوره از زندگیم نقش یه دختر حساس که داره واسه ایندش تلاش میکنه رو داشته باشم حتی دلم میخواد قبل ازدواج ببینم این دوست پسر چیه که انقدر همه در موردش میگن میخوام برم دانشگاه یه شهر دیگه برم مسافرت مجردی با همسن و سالام برم کنسرت برم بام تهران بعدش تصمیم میگیرم ازدواج کنم و یه مادر بشم دوست ندارم مثه مامان خودم باشم که اونم شبیه مامانه خودشه دوست ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله عزیزم وای چقدر دلم خواسسسستتتتتتتتت خدایا شکرررررت😭😍🙏۶۵۵۶

منم 21 باردار شدم الان دخترم 4 سالشه. میبینم قد کشیده من و همسرم یهو تو چشامون اشک جمع میشه. وقتی بینمون میخوابه ک دیگه نگووووو❤️❤️❤️

خدایا سرد این پایین از اون بالا تماشا کن🧡. اگه میشه فقط گاهی. خودت💛قلبامونو💜 ها کن🌹
2728
ای جونم چه بااحساسی من ۲۴ سالمه  دوسش دارم و همش توفکرشم

عشق منی شهرزاد جونی الهی ک وقتی پسرگلتو بقلت میگیری بهترین حس دنیا بهت بده و مایع افتخارت بشه

نفسم هایلین💜
2740

بستگی ب بچه داره دختر من تا شیش ماه شبا نخوابید و یسال طول کشید که خوابش برا شب تنظیم بشه اوایلش یکم بی اعصاب شده بودم چون ب اونوحجم بی خوابی عادت نداشتم ولی با کمک شوهرم روزای سختشم گذشت و الان پانزده ماهشه شیرینی حرف زدنش و اداهاش دلمونو میبره خیلی خیلی خیلییی شیرینه بچه یعنی جونم ب جونه دخترم بستش شوهرم ک عاشقه دخترشه و خیلی بهش توجه میکنه 😍

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
خخخخ قربونش برم الهی  اره خب اما اونم‌لذت بخشههه

آره مادر شدن با همه ی سختیهاش حس خیلی خوبیه. مثلا اولویتت میشه بچه ات. حتی اگه بحوای اب بخوری اول به بچهوات فکر میکنی که تشنه است یا نه. بخوای گرم بشی اول به بچه ات فکر میکنی گرمشه یا نه 

واقعا وصف ناپذیره این حس 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
آره مادر شدن با همه ی سختیهاش حس خیلی خوبیه. مثلا اولویتت میشه بچه ات. حتی اگه بحوای اب بخوری اول به ...

وای چ حوبههههههه😍من تاالان فقط ب همسرم فک میکردم و مادرم

نفسم هایلین💜

خب معلومه حس خوبیه انشالله قسمت همه منتظرا بشه من که طاغتم داره تموم میشه واسه دیدنش

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706