2737
2734
عنوان

مامان شدن حس خوبیه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 221 پست
اره☺️😀من 14 سالم بود بچمو در آغوش گرفتم

واقعااااااااا؟؟؟؟؟وای مثلا بچه تون 20 ساله شه شما 34 سالته

برید بیرون میگن خواهریددددد

وای چه عجیبه حسش

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی حس نابیه.  فک کن از وجوت ی انسان بدنیا میاد تو میتونی اونو انسانیت یاد بدی بزرگ کنی حسش ک ...

انشالله عزیزم

وای چقدر دلم خواسسسستتتتتتتتت خدایا شکرررررت😭😍🙏۶۵۵۶

نفسم هایلین💜
2740
عزیزم خدا برات حفظش کنهههههه الهی😍😍😍

سلامت باشی عزیزم.فندق توام سالم بدنیا بیاد ایشالا

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
جان؟

😂 منظورش اینه تا میتونی حالا حالاها بخواب که وقتی نی نی جون جونی بدنیا بیاد خواب برات حرام میشه😂😂😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره☺️😀من 14 سالم بود بچمو در آغوش گرفتم

الان تاپیک زدی دوست باشیم و قفل کردی منظورت چی بود😐

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
😂 منظورش اینه تا میتونی حالا حالاها بخواب که وقتی نی نی جون جونی بدنیا بیاد خواب برات حرام میشه😂😂 ...

خخخخ قربونش برم الهی 

اره خب اما اونم‌لذت بخشههه

نفسم هایلین💜
2706