1464
1520
عنوان

قطعی اینترنت😐

429 بازدید | 76 پست

اقا ن اینستا ن تلگرام ن واتس اپ ن جیمیل و ایمیل

خداییمن سوالی داشتم چیزی میخاستم بخونم چیزی دانلود کنم با یه سرچ ساده توگوگل پیدامیکردم و تنهاسرگرمیم همین بازی های انلاین بود 😐خیلیا کارشون خراب شده میدونم ولی بنظرم عصبانیتی برای اینترنت قراره بوجود بیاد اندازه بنزین نیست😑مردم ن پولی واسه خوش گذرونی دارن ن دل خوشی واسه رفتن به جایی سرگرمیشون همین نته میگن نمیدونم چینه ژاپنه کدومشه اینترنتشون ملیه خب سرگرمی ک اونا دارن ازادی ک اونا دارن خوشی ک اونا دارن و استقلالی ک دارن نیازی نداره به نت بین المللی بعدم به عنوان یه شهروند حق دارم ک ازکل جهان باخبر باشم و درارتباط باشم من که فک نمیکنم دیگه وصلش کنن😐من دچار افسردگی روحی شدم 😭😐 نینی سایت ک امروز وصل شد گفتم اخ جون نتا درست شد ولی ن تغییر نکرد

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1517
1485

خب شما چیزی نمیدونی ، و باید هر جور شده بهشتی بشی  

افسوس بود و جز افسوس ، چیزی به شب نمی تابید ... هرچشمه ای که می خشکید، از چشم ماه می افتاد ... از روزگار دلگیرم ای کاش رنج آخر داشت ... یوسف اگه برادر داشت کی توی چاه می افتاد ... دل چشمه بود و می جوشید،وقتی خدا واسه مردم ... هر روز یک کوزه رو میشکست ،از تیکه هاش دل می ساخت ... از تیکه تیکه ی قلبم ،هی کوزه ساخت اما ... هی هرشب واسه من ِ تنها ،از خون و خاک گِل می ساخت
ای باباچرااینجوری میکنین بازمیشه دیگه

توشهری ک هستم هیچ خبری نبود هیچکس کاری نکرد ولی نتمون قطعه 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله دامن همه منتظراسبزشه🦆واسه سلامتی نینیمصلوات بفرستید😍♥🌹🐇
1403

هیچ کدوم از شهرها وصل نشدن هنوز؟ 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

بابا من سایت خارجی کلی کتاب میخوندم به زبان اصلی و ازش به عنوان تحقیق استفاده میکردم تحقیق های علمی تاریخی ازاد حالا هرچی...

من اینستا تل هم نمیخوام هرچند که حقمونه ولی همین گوگل وصل بشه کافیه واسم

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

به قول داداشم که میگفت اصلا بنزین رو بکنید ۱۰ هزار تومن ولی این اینترنت بی صاحابو وصل کنید جون مادرتون😂😂اینترنت نداشته باشیم دق میکنیم😁

خدایا خانوادم و زندگیمو به تو میسپارم خودت مواظبشون باش    
1514