2733
2739
عنوان

تعبیر خواب مار کسی بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 54 پست

[QUOTE=112648383]چ خواب خوبی   😁مار توی خواب ثروت و ماله. اگه مار را نکشی مال وثروت زیادی بدست میاری اگه بکشی ...[/QUOT

نمیگم وضعمون بده خداروشکر ولی خیلی ام که بگم داریم نه اینطور نیست بعد من ۲ سالی میشه خواب مار میبینم

گفتم دیگه ،پروانه رو تونسته بگیره ولی پرنده رو اول نه ولی بعدش پرنده کوچیک شده تونسته بگیره ،،البته ...

یک فرصت مثل فرصت شغلی گیر همسرتون میاد در وهله اول فکر میکنن فرصت بزرگیه ولی در واقع انطور نیست هر چند که از هیچی هم بهتر است و غنیمت بشمارنش🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم دیگه ،پروانه رو تونسته بگیره ولی پرنده رو اول نه ولی بعدش پرنده کوچیک شده تونسته بگیره ،،البته ...

پرنده ها نشونه آرزوها هستن. ی آرزو و خواسته ای داشته یا ی توقعی از خودش داشته ک بزرگ بوده و غیرقابل دسترسی....از توقعاتش کم کرده و ب کم راضی شده تا بدستش آورده...یعنی ب خواستش میرسه ان شاالله حتی در سطح کم....مثلا مستاجرید ودلش ی خونه بزرگ میخاد اما پول نداره یا جای خوب نمیتونه بخره اما بالاخره میخره اما نه اون چیزی ک فکرشو میکرده

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
از این نظر مشکلی ندارم

خب پس مسئله مالیه فقط،ممکنه در راه این مال خطری باشه کمی احتیاط کنید البته تعبیر کردن خواب به خیلی چیزا بستگی داره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من خواب دیدم سه قلو به دنیا آوردم.تعبیرش چیه یعنی؟؟؟من حتی ازدواج هم نکردم نمیدونم این خواب از کجا د ...

چند فرصت تازه یا راه های جدید تو زندگیت باز میشه فرصت هایی تقریبا شبیه هم فرصت میتونه شغلی تحصیلی یا حتی در مورد زندگی اینده باشه 

2738
فعلا که بنده خدا بیمارستان پیش مادرشه

گلم این تعبیر اون دوستمون بود که خواب سه قلو دیده و مجرده

چند فرصت تازه یا راه های جدید تو زندگیت باز میشه فرصت هایی تقریبا شبیه هم فرصت میتونه شغلی تحصیلی یا ...

مرسی عزیزم جواب دادین.یه سوال شما خودتون خواب میبینید و تعبیر میکنید بعد ها واقعا اون اتفاق تو خواب میفته؟؟خیلی کنجکاوم چون من تا الان توجه نمیکردم

مرسی عزیزم جواب دادین.یه سوال شما خودتون خواب میبینید و تعبیر میکنید بعد ها واقعا اون اتفاق تو خواب ...

من گاهی خواب هام تعبیر میشن ولی خودم ممکنه خواب خودم نتونم تعبیر کنم ولی خواب دوستام از دبیرستان تا الان تعبیر کردم شکر راضی بودن هم گاهی خوب بوده هم بد 🌹

من خواب از دست دادن بچه هام قبل از دست دادنشون دیده بودم خواب کسی که قبل همسرم خواستگارم بود و ادم درستی نبود دیده بودم و....در کل من سمبولیک تعبیر میکنم ❤

2706