2410
2553
عنوان

تعبیر خواب مار کسی بلده

731 بازدید | 54 پست

من تاحالا چندین بار خواب مار دیدم یبار قبلا خواب دیدم یه مار لاغر باسرعت دنبالم میکنه و منم میدوام رفتم پیش یه مار گیر ولی اخرش یادم رفته فکر کنم نیشم زد

مار دشمنه  دفعه دیگه تو خواب سعی کن بکشیش دیگه نمیبینی

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ممکنه از دوستات یا اقوام کسی بدخواهت باشه

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2714

صدقه بنداز

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

صدقه هم بنداز 

چ خواب خوبی  😁مار توی خواب ثروت و ماله. اگه مار را نکشی مال وثروت زیادی بدست میاری اگه بکشی مال از دست میدی...

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خواب منم بگید خواب دیدم برام دوتا دستبند طلا کادو خریدن  خیلی قشنگ بود 😃

اگه دختر مجرد خواب طلا ببینه یعنی خواستگار خوب داره اگه زن باردار خواب طلا ببینه یعنی دختردار میشه..

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706