2737
2734
عنوان

تعبیر خواب مار کسی بلده

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 54 پست

اینبار خواب دیدم تو خونه قدیممون هستیم مامانم میگه باز تو راه اب غذا ریختی مار خورده بزرگ شده منم دیدم و کشتمش بعد دیدم تو قابلمه یه مار ۳ متری حدودا انداخته داره قل میزنه هنوزم ماره تکون میخوره منم چاقو برداشتم  چندتا تیکه تیکه اش کردم دیگه تکون نخورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعبیر مار ...مال و دارایی هست 

از جایی که فکرشم نمیکنی بهت برکت میرسه

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728

مار لاغر یعنی پول کم. شاید ب تعبیرم بخندی اما تعبیرش اینه چن وقته دنبال پول هستی حتی ب مقدار کم و نشونشم همین بسته های ناچیز حمایتیه. ازش فرار میکنی اما سمتت میاد....

میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اینبار خواب دیدم تو خونه قدیممون هستیم مامانم میگه باز تو راه اب غذا ریختی مار خورده بزرگ شده منم دی ...

اینم روزی و برکت زیاد تعبیر میشه ..

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2738

سلام ببخشید رک میگم تازگی ها چون متاهل هستید میپرسم نیاز زناشویی تون برطرف شده گاهی مار در خواب سمبل بی توجهی به مسایل زناشویی هست مخصوصا اگه نیش بزنه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
فکر نکنم عزیزم برای من که بیشتر دشمنه تا دارایی

جذب منفی نکن عزیزم 

بهرحال مار ثروته ...

اگه توی خواب بترسی ازش ...حتی بیدار بشی ترس توی جونت باشه ...بله دشمن داری

بدخواه ...حسود..

خواب منم بگید خواب دیدم برام دوتا دستبند طلا کادو خریدن  خیلی قشنگ بود 😃

خواب خوبیه کاملا مشخصه شخصی بهت کمک بزرگی میکنه خیره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706