2733
2734
عنوان

دخترااا😍

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 276 پست
سلام خوبی چقد بدون شماها سخته😭😭

سلااام شايسته ي من😍😍❤️❤️❤️

خوبي دلم چقدر برات تنگ شده بود لعنتي😘😘😘😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلااام شايسته ي من😍😍❤️❤️❤️ خوبي دلم چقدر برات تنگ شده بود لعنتي😘😘😘😘😘

نازی هم میخندم هم اشک چشام میریزه چندروزه همش حرفا چتاتونو تو ذهنم مرور میکنم قلبم فشرده تر میشد😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساکت شو😒😒😒اینجارو فیل تر کنن من از دوری شما دق میکنم

😂😂بخدا اعصابم خورده چن روزه نمیتونم هیچ غلطی کنم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
نازی هم میخندم هم اشک چشام میریزه چندروزه همش حرفا چتاتونو تو ذهنم مرور میکنم قلبم فشرده تر میشد😭😭 ...

الهي بگردم كه مهربووون 

دقيقا منم دلم خيلي تنگ ميشد براتون داشتم فكر ميكردم سايت وصل شد برم تاپيك بزنم صداشون كنممم بيان 

😍😍❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😂😂😂تو چطو از ظهر تاپیک زدی من وصل نمیشدم اون موقع

😅نیدونم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738
من خو‌جا‌موندم که

@دخی_کیوت_۷۷   😁سلام دلم واسه همه تنگیده بود😘😘

سلام  من افسردگی گرفته بودم واقعا

هوووف منم تا مرزش رفتم😂

متاسفم واست😑😑😑😑

😂😂عه سلام دختر غلط کدم میشه جمش کنم؟

میترسیدم مثل کره شمالی که صد روزه نت ندارن نت ایرانم وصل نشه

اره منم همين فكرو ميكردم😣

خيللي سخته نت نداشته باشي خدايي

ولي خدارشكر الان وصل شده دست و پا شكسته😍

2706