2733
2734
عنوان

دخترااا😍

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 276 پست
سلام خوبی چقد بدون شماها سخته😭😭

سلااام شايسته ي من😍😍❤️❤️❤️

خوبي دلم چقدر برات تنگ شده بود لعنتي😘😘😘😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلااام شايسته ي من😍😍❤️❤️❤️ خوبي دلم چقدر برات تنگ شده بود لعنتي😘😘😘😘😘

نازی هم میخندم هم اشک چشام میریزه چندروزه همش حرفا چتاتونو تو ذهنم مرور میکنم قلبم فشرده تر میشد😭😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ساکت شو😒😒😒اینجارو فیل تر کنن من از دوری شما دق میکنم

😂😂بخدا اعصابم خورده چن روزه نمیتونم هیچ غلطی کنم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
نازی هم میخندم هم اشک چشام میریزه چندروزه همش حرفا چتاتونو تو ذهنم مرور میکنم قلبم فشرده تر میشد😭😭 ...

الهي بگردم كه مهربووون 

دقيقا منم دلم خيلي تنگ ميشد براتون داشتم فكر ميكردم سايت وصل شد برم تاپيك بزنم صداشون كنممم بيان 

😍😍❤️❤️❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
😂😂😂تو چطو از ظهر تاپیک زدی من وصل نمیشدم اون موقع

😅نیدونم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2740
من خو‌جا‌موندم که

@دخی_کیوت_۷۷   😁سلام دلم واسه همه تنگیده بود😘😘

سلام  من افسردگی گرفته بودم واقعا

هوووف منم تا مرزش رفتم😂

متاسفم واست😑😑😑😑

😂😂عه سلام دختر غلط کدم میشه جمش کنم؟

میترسیدم مثل کره شمالی که صد روزه نت ندارن نت ایرانم وصل نشه

اره منم همين فكرو ميكردم😣

خيللي سخته نت نداشته باشي خدايي

ولي خدارشكر الان وصل شده دست و پا شكسته😍

2706