1507
1411
عنوان

عکس شبیه خودم😍😍🙌

3587 بازدید | 242 پست

چند روز پیش خونه پدرشوهرم بودیم،بعد من داخل آشپزخونه بودم همه داشتن سریال سیب ممنوعه رو نگاه میکردن.بعد یکی از برادر شوهرام گفت وااای مامان ببین زینب (بازیگر سریال)چقدر شبیه فلانی(من و گفت)🙌 

بعد مادر شوهرم گفت ارررره خیلی،فقط عروس من دماغش خوشگل تر و قلمی تر🙋

بعد یهو من با دستکش ظرفشویی پریدم بیرون گفتم کو؟کی و میگی؟؟؟😂😂😂😂😂

بعد فیلم هم مادر شوهرم گفت بیا موهاتو چتری بزنم کپی خودش بشی.برام زد خیلی تغییر کردم 🙌🙌🙌

این عکس زینب هر کی ندیده سریال و

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

لایک داری دخمل

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط منتظر 🤰اون روزم که دنیا بیای کو چولویی مامان اون روز بهترین روزه برام میشه واسه سلامتی کوچولو یه صلوات بفرستین😘

چه مادرشوهر خوبی.ماشالله

لطفا لایک‌نکنین.ممنونم.متاهل هستم.از اقایون ممنونم که درخواست دوستی نمیدن.خدای مهربانم نمیگویم دستم را بگیر میدانم گرفته ای رها نکن.کاربر قدیمی هستم خودم خواستم کاربریم تعلیق بشه.
پس حسابی نازی😍

واقعا؟😍😍

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
1485
1474
خب حالا عکس خودت😐

مگه گفتم عکس خودم و می ذارم😧 نوشتم عکس شبیه خودم

من چقدر دلم میخواد چتری هامو این مدلی بزنم

یه سری رفتم ارایشگاه شاگرد ارایشگر برام زد اصلا این مدلی واینمیستاد ک باید حتما فرق کج میشد

🧿 صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 🧿 
لایک داری دخمل

مرسی گلم

1514