1822
1823
عنوان

عکس شبیه خودم😍😍🙌

4299 بازدید | 242 پست

چند روز پیش خونه پدرشوهرم بودیم،بعد من داخل آشپزخونه بودم همه داشتن سریال سیب ممنوعه رو نگاه میکردن.بعد یکی از برادر شوهرام گفت وااای مامان ببین زینب (بازیگر سریال)چقدر شبیه فلانی(من و گفت)🙌 

بعد مادر شوهرم گفت ارررره خیلی،فقط عروس من دماغش خوشگل تر و قلمی تر🙋

بعد یهو من با دستکش ظرفشویی پریدم بیرون گفتم کو؟کی و میگی؟؟؟😂😂😂😂😂

بعد فیلم هم مادر شوهرم گفت بیا موهاتو چتری بزنم کپی خودش بشی.برام زد خیلی تغییر کردم 🙌🙌🙌

این عکس زینب هر کی ندیده سریال و

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

چه مادرشوهر خوبی.ماشالله

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر رسیدن به هدفمه.میشه برام انرژی مثبتتتتت بفرستی دوستم؟😍عزیزان لایک نکنیننننن!!! با هم خوب باشیم مگه خوبی چشه؟😍
پس حسابی نازی😍

واقعا؟😍😍

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394
1794
خب حالا عکس خودت😐

مگه گفتم عکس خودم و می ذارم😧 نوشتم عکس شبیه خودم

من چقدر دلم میخواد چتری هامو این مدلی بزنم

یه سری رفتم ارایشگاه شاگرد ارایشگر برام زد اصلا این مدلی واینمیستاد ک باید حتما فرق کج میشد

صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 
لایک داری دخمل

مرسی گلم

1718