2737
2739
عنوان

خابم برده بود بیدار شدم دیدم نیومده شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 139 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شانس منه بدبخت عوضی تر ازهمه قسمت من شده

چی بگم خواهر

منم شوهرم همین دو روز پیش کلا گوشیشو خاموش کرد بخاطر ی بگو مگو ساده متنفر شدم ازش

خدایا از منو زندگیم چشم برندار   
برای هدایت و ادم شدن طرف حالا هر عیبی داره دوست بازه معتاده شرابخواره زن بازه بداخلاقه و کلا برای رف ...

مرسی چند بار بخونیم هر روز؟؟

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬

بدبین نباش مردا تو بارداریه زنها یبس میشن

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738
بدبین نباش مردا تو بارداریه زنها یبس میشن

بخدا اصلا ب نیاز های من توجه نمیکنه بااینکه میدونه من ادم گرمیم فقط ب فکر خودشه منم همه جوره جبران کردم براش احساس کمبود نکنه تو بارداری من

مرسی چند بار بخونیم هر روز؟؟

تعدادش مهمه کلا 107 بار باید خونده بشه هرروز هر چند تا تونستین ولی دقیق همین تعداد میتونین یکجا بخونین یا نه هرروز هرچند تا تونستین. یا با چند نفر باهم به نیت خودتون بردارین تو یک جلسه اگر تنها نمیتونین. تعدادش فقط مهمه.

2706