2737
2739
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😐

اول فکرکردم منی 😜

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
من یک عدد تجصیل کرده و یک مادر هستم  قلیون رو هم خیییییلی دوس دارم خیلی تمرین کردم بکشم ولی نش ...

اینهمه خانم که با مشروب و سیگار و قلیون مشکل نداشتن نظرشونو گفتن ،منم نظر خودمو گفتم و به شخص خاصی هم توهین نکردم 

اصلا صحبت توهین آمیزی نکردم ،همش عین واقعیته ،هیچ جا حرف توهین آمیزی نزدم که مدیون کسی باشم

حرفمم فقط با خانومای این تاپیک نبود ،چندین تاپیک این شکلی دیدم که خانوما از این مسایل طرفداری کردن 

چی میشه بچه هامون قلیون بکشن ؟ قلیون شروع خیلی از کارهای دیگه است 

نگو نیست چون هست واقع بین باشیم ، من ندیدم در اطراف خودم و آشناهام که کم هم نیستن فرد متشخص و با سواد و آدم حسابی که پای قلیون بشینه !!!!

و اکثر اونایی که میکشن شان اجتماعی درستی ندارن( اونایی کخ من دیدم ،شمام قطعا دیدین ،حالا اینکه بخواین توجیح کنین مساله دیگه ایه) 

این یه واقعیته چه خوشتون بیاد چه نیاد 

اگر نبود این همه مراکز ترک اعتیاد سیگار و الکل و... نمیزاشتن ،اعتیادی که قریب به اتفاقش از همین قلیون در ظاهر بی ضرر شروع شده 

چی میشه بکشن ؟ وضع جامعه کاملا جوابگوی این سوال شما هست و به لطف ترویج چنین مسایلی بین خانوما که شیرازه یه خانواده ان داره روز به روز بدتر هم میشه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینهمه خانم که با مشروب و سیگار و قلیون مشکل نداشتن نظرشونو گفتن ،منم نظر خودمو گفتم و به شخص خاصی ه ...

شما همین الانشم داری توهین میکنین

توهین به مادرا

توهین به تحصیل کرده ها

و بدتر اینکه گفتین ادم حسابیا قلیون نمیکشن این یعنی توهین محض!!!

ضمنا اگه شما دیدین که قلیون شروع همه چیزه من ندیدم! 

هر کیو دیدم قلیون میکشه در حد تفریح و در حد همون قلیونه نه بیشتر! 

بله هنوزم طرفداری میکنم و تربیت درست بچه هییییچ ربطی به قلیون نداره!!!

داداش خودم زرنگه باهوشه کاریه درسخونه مودبه همه عاشقشن ولی تو مهمونیا بساط قلیون باشه میکشه! هیچ چیزی هم ازش کم نشده

2728
اینهمه خانم که با مشروب و سیگار و قلیون مشکل نداشتن نظرشونو گفتن ،منم نظر خودمو گفتم و به شخص خاصی ه ...

همه اینا بر میگرده به تربیت خانواده.

شما بتونی ازس تربیت بچت بربیای دیگه نگران چیزی نیستی.جامعه هم تاثیرگذار هست اما نه به اندازه تربیتی که از پدرومادر گرفتیم.من ۱۲سال هست قلیون میکشم خداروشکر که نه به راه بدی کشیده شدم و نه سر از مراکز ترک اعتیاد درآوردم.خانواده با اصالتی هم دارم نصف شهر برای پدرم احترام قائل هستن.

لطفا انقد همه چیزو بد نشون ندید...

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

شما بنظر خودت ادم حسابی و تربیت درست مادر نمونه ای هسی به پا بچه هات کج نرن

چون عذر میخام خیلی دیدم از مادرای سختگیری همچون شماها که ادعای کلاس و سوادتون میشه چه بچه های پنهون کاری بار اومده! 

شما همین الانشم داری توهین میکنین توهین به مادرا توهین به تحصیل کرده ها و بدتر اینکه گفتین ادم حس ...

باشه حرف شما 

این همه معتاد و بزهکار تو جامعه که همه از پای قلیون ها بلند شدن همه منم 

دوست عزیز من نمیگم همه اونایی که قلیون  میکشن فلانن 

ولی چرا نمیخای واقعیتو قبول کنین که قلیون و سیگار دروازه اعتیادبه سایر مواد مخدرن 

اگر این رو هم قبول نداری که دیکه من باهاتون حرفی ندارم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2738
شما بنظر خودت ادم حسابی و تربیت درست مادر نمونه ای هسی به پا بچه هات کج نرن چون عذر میخام خیلی دیدم ...

لطفا حد و حدود خودتو رعایت کن 

اینو بخونین

بخدا قسم دوستان عزیزم

من کارمند پالایشگاهم اگه فقط کل مردم فقط ۵ روز بنزین نزنن هیچ راهی جز از سرویس خارج کردن کل پالایشکاه وجود نداره

مخازن ذخیره فقط برای ۵ روز ظرفیت داره

صادرات هم که ممنوعه پس بجای پخش کردن جک و مسخره بازی یکبار برای همیشه تصمیم درست بگیریم

بخدا قسم الان فصل مسافرت نیست

فصل صحرا رفتن نیست

بهترین زمانه برای اثبات یک کار گروهی

از سرویس خارج شدن پالایشگاهها هم تقریبا غیر ممکنه

پس بیاییم برای دفاع از حقوق خود مان فکری اساسی کنیم

لطفا اینارو تو گروه ها پخش کنید

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
اینو اول به خودتون بگین که همون اول بی حد حرف زدید

اره راست میگین قلیون خیلی هم خوبه ،اصلا شان و منزلت آدمارو بالا میبره ،سالم ترین تفریح ممکنه 

من  اشتباه کردم گفتم چیز خوبی نیست ،

شما به بزرگی خودتون ببخشید 

2706