2737
2734
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست
واقعا چرا بدت میاد....خودت هم بکش من ازدواج کردنی شرطکردم تو خونه دوتایی مشروب و سیگار داشته باشیم ...

ما ب راهه اینچیزامون😐🤐🤐🤐🤐

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا چیز خوبی نیست ولی نه در این حد که سرش دعوا در حد کتک بکنی

اره بخدا من با شوهرم تفریحی هفته ای یبار خونه میکشیم دوتایی خیلیم خوش میگزره ن زیاد بکشیم ولی کم هم باشه میکشیم ن فقط قلیون بلکه دورهم باهم دوتایی جمع میشیم دونیاس.ارزش دعوا نداره جانیم.منم اول مخالف بودم بعد از طرف دوستا ب یه رستوران شام.اونجا کشیدم اومددم شوهرم هم دعوت کردم قلیون

2742

مگه شیشه کشیده؟ چیه مگه😐

یه روز تصمیم گرفتم خودم باشم عاشق باشم دیگه چیزی برای پنهان کردن نداشته باشم دروغ نگم با زندگی کسی کاری نداشته باشم  محبت کنم ببخشم... دنیام رنگی شد اونجور ک دلم خواست شدم اون جور ک دلم خواست نفس کشیدم ، زندگی کوتاهه از خودت لذت ببر❤️
خوبش کردی من یه بار سر پاسور بازی کاری باهاش کردم ک ب ...خوری افتاد ب مامانشم گفتم گفتم شما ک این ...

وا سر بازی؟ یا علی چ چیزایی میبینم اینجا 

یه روز تصمیم گرفتم خودم باشم عاشق باشم دیگه چیزی برای پنهان کردن نداشته باشم دروغ نگم با زندگی کسی کاری نداشته باشم  محبت کنم ببخشم... دنیام رنگی شد اونجور ک دلم خواست شدم اون جور ک دلم خواست نفس کشیدم ، زندگی کوتاهه از خودت لذت ببر❤️

آدم میاد تو بعضی تاپیکا هی میخاد جلوخودشو بگیره جیزی نگه نمیشه 

واقعا نسل بعدی ما چی میخاد بشه ،با مادرای امروزی که قلیون و مشروب و سیگارو اینقد عادی و بی خطر و مجاز جلوه میدن 

چه با افتخار از قلیون کشیدنشون حرف میزنن ،واقعا در شان یه زن متشخص تحصیل کرده است که شیلنگ دهنش بزاره و دود هوا کنه ؟!؟ 

خدا به بچه هامون رحم کنه 

هر چقدرم تو خانواده رعایت کنی و تلاش کنی واسه تربیت درست بچه ها ،بازم باید تو جامعه ای پا بزاره که زنای ما که مادرا هستن اینجوری شدن 

دلم میخاد ببینم همین مادرا خدای نکرده اگه یه روزی  ببینن پسر نوجوونشون سیگار میکشه چه حالی میشن ،ببینن داره از مشروبی که پدرمادرش تو خونه دارن ،میخوره چه حالی میشن ؟!

بچه ها ی ما اون چیزی رو یادمیگیرن که میبینن،نه اونچیزی که ما بهشون یاد میدیم 

استارتر جان کار خوبی کردی ،یه کاری کن واقعا اگه هنوز خیلی عادت نکرده بهش ترک کنه ،دوروز دیگه میخای بچه دارشی و قراره اون بشه الگوی بچت 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
2738
نمیدونستم میکشه امشب خیلی کشید تومهمونی همش جلو چشم  عوضی اومدیم حونه محل ندادم  اونم ...

خب حالا چی شده

حشیش نکشیده ک

من عاشق قلیون کشیدن همسرمم بخصوص وقتی بوش میپیچه هر چند دیگه نمیکشه بخاطر ورزشش

آدم میاد تو بعضی تاپیکا هی میخاد جلوخودشو بگیره جیزی نگه نمیشه  واقعا نسل بعدی ما چی میخاد بشه ...

من یک عدد تجصیل کرده و یک مادر هستم 

قلیون رو هم خیییییلی دوس دارم خیلی تمرین کردم بکشم ولی نشد همش سرفه پشت سرفه

پسر هم دارم

و تو آیندش اگه قلیون بکشه و مشروب هم بخوره ( البته به وقتش و شرایطش) ناراحت هم نمیشم

مثلا چطور میشه پسرم بزرگ شد تو تفریحاتش قلیون بکشه؟؟؟🙄🙄🙄

پس این نظر شماست لطفا توهین آمیز صحبت نکن

خدا نکنه

پروفت😒😒😒😒😒

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
دقیقا صبر ادم یروز تموم میشه ....لعنت به مردان عوضی عن کثافت مادر قحبه  ولو سگ پدر عن

نميدونم چرا و به چه حقي اين همه حرف ركيك رو براي من فرستادي ولي برات گزارش زدم، لطفا فكر نكن همه مثل خودت با اين الفاظ بزرگ شدن و شنيدنش اذيتشون نميكنه، در و گوهراتو براي خودتو امثال خودت بريز

2706