2726
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست

❌❌❌شما هم تو چالش بزرگ شرکت کنید👈🏻👈🏻 یک هفته به هیچ عنوان بنزین نزنید و ماشین بیرون نبرید ، اگر شرکت نکنین به خودتون و خانوادتون و نسل آینده‌تون خیانت کردین ❌❌❌

تااااا میتونین نشر بدین بین دوستان و فامیلاتون ، خودمونو مسئول بدونیم 

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️

خیلی ازین دعواها خیلی راحت میشه پیش نیاد ولی متاسفانه اکثرا اصلا حرف زدن و گفتگو کردن بلد نیستیم یا قهر میکنیم یا نیش و کنایه میزنیم و غرغر میکنیم یا دعوا مشکل که حل نمیشه هیچ چند تا مشکلم اضافه میشه حرمتا شکسته میشه و هزار اتفاق دیگه متاسفانه پدر و مادرا که نسل قبلن بلد نبودن این چیزارو که به بچه‌هاشون یاد بدن ما نسل جدیدم از ازدواج فقط ظواهرشو بلدیم رسم و رسوم اینو بخرم و اونو ببرم و خوب بلدیم ولی همسرداری و رابطه  خوب و سالم ایجاد کردن صفر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

❌❌❌شما هم تو چالش بزرگ شرکت کنید👈🏻👈🏻 یک هفته به هیچ عنوان بنزین نزنید و ماشین بیرون نبرید ، اگر شرکت نکنین به خودتون و خانوادتون و نسل آینده‌تون خیانت کردین ❌❌❌

خدايا شكرت كه ما 29/5/99خونه خريديم و صاحب خونه شديم😇😊

خدایا مرسی که بهترینا به سمت خودم و خانوادم جذب میشه ❤️

من به هیچ وجه نمیتونم با قلیون وسیگار کنار بیام جز معیارامم بود ازهرچی ادم دودیه دوری میکنم چون کنارشون سردرد میگیرم 

مخصوصا قلیون وپیپ که دست اکثر جووناس متاسفانه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
چرا

كتك كاري چه سر مشكلات بزرگ و چه كوچك اصلا درست نيست 

اونم سر قليون 

كسي كه سر همين موضوعي دست به اين كار ميزنه اَز نظر من ادم زندگي نيست 

يعني حداقل من ادم تحمل كردن اين وضعيت نيستم 

منظورم اَز فكر أساسي اينه كه يع فكر به حال زندگيشون كنن مثلا برن پيش مشاور و ...

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
حلا ی جوری می گین انگار این مردم همه فست فود نمی خورن، چربی و نمک و قند و شکر نمی خورن، هر روز خدا ر ...

خب دوست من قرار بر این نیست که اگه حتی تعداده زیادی از افراد جامعه اشتباهاتی رو انجام میدن بقیه هم دنبال رو اونا باشنو بگن این همه انجام میدن پس بیخیال ما هم انجام بدیم خیلی مضر نیست...

قلیونو دودو دم از چیزایی که شما گفتین مضرتره...

به هرحال آدما اگه هرچیزیو که آسیب زاع رعایت کنن در درجه ی اول نشون دهنده یه اینه که برای خودشونو سلامتیشون ارزش قائلن...

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.