2733
2739
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=112537896]ینی در حدی ک بخاد کتک بخوره الان مایی ک میکش من نظری در اون مورد ندادم کلا حرفم ...

فعلا ک میزنن نمونشم تو سایت پره 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2728
عزیزم حالا مگه کجا رفته بودین ک شوهرت خیلی زیاد قلیون کشید

خونه داداشش.زنداداشش دعوتمون کرد شام.اون رف عروسی منم رفتم شام .بعد بدو ازعروسی اومد نمونده بود.بعد فهمیدیم مهمونشون میاد پسرداییاشون.که بساطو اینا منم هی خودمومیکشم سمت دیوار نبینمش نمیشد.عوضیم اولا خجالت میکشید ازم یه جوری مینشست من نبینم ولی امشب پرو پرو میکشید.

من قبلنا پشتمومیکردم نبینم که ایندفه نشد

چون مشاورمم کف پشتتو بکن بهش یاتو اون محل نشین

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من قبول دارم كه خانواده ها باهم متفاوتن  توي خيلي از خانواده ها ممكنه جزيي از پذيرايي از مهمان ...

بابامون جایی ک بوی سیگاربیادنمیره خیلی بدش میاد....داداشام خداروشکر اهل دودو دم نیستن.....ولی وقتی دوره همیم قلیونو پیشنهادمیدیم .....هیچ کدوممونم وابسته نیستیم همین جوری تفریحی.....من باهمسرمم اگه پیش بیاد پایه ام ولی کم چون زیادش حالموبدمیکنه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
به شما چه مربوطه  کشید که کشید  کی گفته زن و شوهر به همه چی باید دخالت کنن

باش

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2740
قلیونم مثل خیلی چیزای دیگه اس ک خیلیا دوس دارن و بعضیا دوس ندارن  یاد بگیریم ب سلایق هم احترام ...

عزیزم شما که قلیونو جزء سلایق محسوب میکنی مگه هرچیز مضر یا قبیحی سلیقه ای که آدم بگه جزء سلایقه 😐

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.

چرا فکر میکنید قلیون کشیدن موضوع مهمی نیس؟ خواهر من سر همین قلیون کشیدنِ همسرش چندین سال عذاب کشید. آخرم طلاق گرفت. چون شوهرش اول تفریحی میکشید. بعدم دائم تو قهوه خونه ها بود. به زندگی اهمیت نمیداد.الانم که خدا میدونه به جز قلیون چیا میکشه.

بیا رَه توشه برداریم، قدم در راه بی برگشت بگذاریم، ببینیم آسمانِ هرکجا آیا همین رنگ است...
منم زدما  خودمم بی تقصیر نبودم ولی دارم میسوزم کاش کلا محلش نمیدادم تاخودش میفتاد به التملس

من کلی پرسیدم البته.اما عزیزم هیچ ادمی تغییر نمیکنه مگر خودش بخواد وتلاش کنه حالا تا چد حد موفق باشه معلوم نیست.نبایداینقد سعیکنیم همه چی طبق خوشایند ما باشه.ما میتونیم فقط خودمونو عوض کنیم.هر ادمی ایراد داره حالا همسر شما اینکارش باب میل شما نیستن بنظرم که اسیب این قضیه واسه خودشه.پس نباید اینقد ناراحت میشدین

یجوری گفتی فکر کردم زده کبابت کرده

گوه میخورد ازترسش نمیتونه 

2706