2733
2734
عنوان

سرقلیون دعواکردم.کتکم خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 35075 بازدید | 357 پست
مگر حتما بايد يه چيزي بكشن ؟!  ما توي خانوادمون نه سيگار داريم نه قليون

متاسفانه تو جامعه ارزشا جاشون عوض شده

تو شعاع خانواده گی و حتی دوستان ما هم سیگاری و قلیونی نداریم چه برسه به موارد دیگه...

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.

قلیون تمام مواد اعتیاد زاست الان هر کی کشیده دیگه نمیتونه ترک‌کنه 

میدونی چه پولی خوابیده پشت فروش تنباکوش فکر میکنی توش چیزی نمیریزن که اعتیاد اور نباشه    همسر شما باید بکشه تا حیب اونا پر پول 

عمرا بتونی ترکش بدی 

جوونا باید معتاذ بشن تا کشورمون خورده بشه بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگر حتما بايد يه چيزي بكشن ؟!  ما توي خانوادمون نه سيگار داريم نه قليون

ولی ما داریم .....اکثرا ک خواهر برادری جمع شیم ی جا قلیونو تخمه وچایی داریم ....توروخدا تاحالا دیدی بگن فلانی قلیون کشید مرد.....

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
قلیون تمام مواد اعتیاد زاست الان هر کی کشیده دیگه نمیتونه ترک‌کنه  میدونی چه پولی خوابیده پ ...

عزیزم اتفاقا من یه کسی رو میشناسم توی روز دوسه بار قلیون میکشید اونم ب مدت چند سال اما یه شبه گذاشت کنار بدون کوچکترین بدن درد یا حتی بدون این ک هوس کنه پس اعتیاد اور نیست 

فکرکن برگشته.....اگه بازم قلیون میکشید چیکارمیکردی

خفه میشدم میشستم جام توخونه تاهروقت خودش نیادبخرفه محلش نمیدادم

عینکمم شکست

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2740

بچه ها منم خداییش شوهرم خوبه و اهل هیچ برنامه ای نیس اما از قلیون متنفرم و از قبل ازدواج فهمیدم شوهرم قلیون میکشه و به قول خودش خیلی کم

اوایل خیلی گیر میدادم بهش و میفهمیدم که اونم میره پنهونی میکشه

الان دیگه کاریش ندارم

میگم به درک

هی من حرص بخورم و آخرشم بشم غر غرو؟

مردا کاری که بخوانو میکنن، حالا چه پنهونی، چه علنی

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
ببخشید یه سوال واقعا جسارت به استارتر نباشه.این همه تایپیک کتک خوردن راسته .میدونم وجود داره ولی واق ...

منم زدما 

خودمم بی تقصیر نبودم

ولی دارم میسوزم کاش کلا محلش نمیدادم تاخودش میفتاد به التملس

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
ولی ما داریم .....اکثرا ک خواهر برادری جمع شیم ی جا قلیونو تخمه وچایی داریم ....توروخدا تاحالا دیدی ...

من قبول دارم كه خانواده ها باهم متفاوتن 

توي خيلي از خانواده ها ممكنه جزيي از پذيرايي از مهمان باسه حتي 

من واسه خودم و همسرم نميپسندم 

بدون اينكه بخوام خدايي نكرده نظري راجع به اونايي كه قليون ميكشن داشته باشن 

دور از جونتون ،عمرتون ان شالله با عزت و طولاني ،ولي خب ضرر هم زياد داره ،حتي بيشتر از سيگار 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
خفه میشدم میشستم جام توخونه تاهروقت خودش نیادبخرفه محلش نمیدادم عینکمم شکست

عزیزم حالا مگه کجا رفته بودین ک شوهرت خیلی زیاد قلیون کشید

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
تند رفتی.اگه با قلیون مخالفی با سیاست یکار کن خودش نره.نکه از ترس یا....

نمیدونم چجور.کل خونوادش میکشن.مگه فقط رفیقه 

نمیدونستم تو خاستگاری چقد گفتم بدم میاد متنفرم خدابزنه توکمرش فقط که دروغ گفت.حتی دوستش گفته بود برو بگو بهش که قلیون میکشی بازم نگفته بود یه هفته بعدعقد گفت

2706