2737
2734
عنوان

کیا نشانه‌هایی از حضور فرشته نجات رو درکنار خودشون رو احساس کردند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7197 بازدید | 229 پست
باید خودتون صداش بزنید. 

چی بگم؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
چندسال پیش با ماشین چپ کردم بچه کوچیکمم کنارم رو صندلی شاگرد بود.ی لحظه اسم نجات دهندمو صدا زدم حالب ...

واقعا؟بچت چی شد؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حیفدشد دلم‌میخواست بدونم ولی حق میدم بهت واقعا مخ میخواد سرو کله زدن با کسائیکه مخالف عقیدتن و نمیتو ...

مثل شما باید زیاد باشه تو دنیا.مطمئنم جای فشنگتری میشه😘

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2731
خیلی اعتقاد دارم همین امروز خیلی دلم گرفته بود بابت ی قضیه ای غصه داشتم سرم گرفتم رو به آسمون دیدم ی ...

چ ساده و راحت مشکلاتتون حل میشه!

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
اره بابا ماها تو دنیای دیگ ای زندگی میکنیم 

نه عزیزم شماها حتما خیلی جوونید وپرهیجان وخیلی از اتفاقات کارتون رو گذرا نگاه میکنید. آدم وقتی از هیجانات جوونی عبور می‌کنه اطرافش رو بهتر درک میکنه 

واقعا؟بچت چی شد؟

هیچی سالم تو بغلم بود من حتی خط بهم نیفتاد کنار جیب مانتوم پاره شده بود.کف پای پسرمم زخم شده بود.جالب،اینه سقف ماشین کامل تا صندلی اومده بود پایین .بعدش که حالم بهتر شد گمی گذشت زنگ زدم ب دوستام گفتم بیاین میخام شهادت بدم ب یه معجزه دونه دونه اومدن با چشای گشاد ماشین و میدیدن میرفتن

2738
هیچی سالم تو بغلم بود من حتی خط بهم نیفتاد کنار جیب مانتوم پاره شده بود.کف پای پسرمم زخم شده بود.جال ...

عکس ماشینتو داری؟؟؟

این اتفاق تو شهر ماهم افتاد.

ماشینه جلوش چسبیده بود به عقبش کاملا پرس بود ولی راننده فقط یه انگشت کوچیکش آسیب دید.

اسم نجات دهندت چیه؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
خب من برا خودمو چجور ميتونم اسمشو بفهمم؟

نمیدونم عزیزم ولی من سالهاست یکی رو دارم که واقعا نجاتم میده.اخرین معجزه ش توراهه.اسمشم رافائل هست 

سلام من . اموزش هم میدم. تصادف میخواستیم کنیم راه برگشت از مشهد که فرشته محافظم رو صدا زدم وکمکم ک ...

من زیاد ساعت جفت میبینم و حتی۰۰:۰۰نشونه چی هس؟

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲
2706