2737
2739
عنوان

کیا نشانه‌هایی از حضور فرشته نجات رو درکنار خودشون رو احساس کردند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7009 بازدید | 229 پست

من هر وقت از این چیزا میشنوم حالا فرشته دعا معجزه هرچی...فکر میکنم من چه مشکلی دارن که ی حاجت سادمم براورده نمیشه

گویا همگی از ما بهترون تشریف دارین

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
سلام من . اموزش هم میدم. تصادف میخواستیم کنیم راه برگشت از مشهد که فرشته محافظم رو صدا زدم وکمکم ک ...

اگر میخواین ملائک دور و برتون زیاد بشن، هرروز تو خونتون حدیث کسا بخونید، وجود بچه ها هم رفت و آمد ملائکه رو به خونه آدم زیاد میکنه

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندسال پیش با ماشین چپ کردم بچه کوچیکمم کنارم رو صندلی شاگرد بود.ی لحظه اسم نجات دهندمو صدا زدم حالب ...

یعنی کیو صدا زدین

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
بهتره بگی کارخداست فرشته هاازاون بالاسری دستورمیگیرن پس ازخداتشکرکن

بله فرشته ها مامورین خدا هستن ازخدا همیشه سپاسگذارم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
2731
من هر وقت از این چیزا میشنوم حالا فرشته دعا معجزه هرچی...فکر میکنم من چه مشکلی دارن که ی حاجت سادمم ...

دقیقا منم انگار تو دنیایی دیگه ای زندگی میکنم چرا اصلا و ابدا از این اتفاقا برای من نمی افته

سلام من . اموزش هم میدم. تصادف میخواستیم کنیم راه برگشت از مشهد که فرشته محافظم رو صدا زدم وکمکم ک ...

شما ک دستت تو کاره مال مارم صدا بزن شاید اصن کره نمیشنوه صدامو

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
عزیزم میشه لطفاً بمنم یاد بدید چطوری اینکاربکنم؟

عزیزم چون تو گروهم اموزش میدم نمیتونم اینجا بگم چون حقشون ضایع میشه. اما تو گوگل هست .من جزوه کاملشو دارم واز سال  تقریبا نودو چهار تاالان دارم بافرشتگان کار میکنم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 
2740
دقیقا منم انگار تو دنیایی دیگه ای زندگی میکنم چرا اصلا و ابدا از این اتفاقا برای من نمی افته

اره بابا ماها تو دنیای دیگ ای زندگی میکنیم 

شاید باورتون نشه.

8 سالم بود از خیابون رد میشد یا خالم یهو از سمت اونطرف یه صدای اذان شنیدم.وایسادم یهو یه موتور چند سانتیم رد شد خوردم زمین.اگر یه کم جلوتر بودم محکم میزد بهم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
با عرض معذرت دوستم بخاطر ریپلای و چرت و پرت گویی بقیه اسم نبردم و نمیارم.😊

حیفدشد دلم‌میخواست بدونم ولی حق میدم بهت واقعا مخ میخواد سرو کله زدن با کسائیکه مخالف عقیدتن و نمیتونن بپذیرن‌که همه مثل هم فکر نمیکنن🌹

خیلی اعتقاد دارم همین امروز خیلی دلم گرفته بود بابت ی قضیه ای غصه داشتم سرم گرفتم رو به آسمون دیدم ی ابر سیاه بزرگ با سرعت در حال حرکته بعدش آسمون صاف و آبی خود نمایی کرد دلم آروم گرفت که مشکلم به سرعت حل میشه ، در عرض سه ساعت همه چی حل شد 

شما ک دستت تو کاره مال مارم صدا بزن شاید اصن کره نمیشنوه صدامو

باید خودتون صداش بزنید. 

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 

کاش من بلعم باعورا بودم واسع همه دعا میکردم حال کنن به خواسته هاشون برسن و شاد باشن

خب اون خداست که به فرشته هاش میگه مواضبمون باشن😇😜واسه خودم الان حضور ذهن ندارم اما بابام همیشه آدم خوبی بوده و هست بدی نکرده خداروشکر تاحالا هر بلایی سرمون میخواست بیاد نیومده یعنی خطر از بیخ گوشمون رد میشد خدارشکر، یه بار برادرم با ماشین چپ کرد جوری که افسر تعجب کرد برادرم هیچیش نشد خداروشکر یه خراشم نخورد، یا حتی مامانم تعریف میکرد من که خیلی کوچولو بودم یعنی شیرخواره بودم، یه شب بابام نصفه شب از خواب پرید مامانم میگفت بابات هیچ خوابش نمیبرد میگه یکی ازخواب بیدارم میکنه، بابام اومد تو اتاق به من و داداشم سر بزنه دید پتو رو من افتاده من نمیتونم نفس بکشم البته فکرکنم نوزاد بودم چون نمیتونستم پتو رو بزارم کنار بابام اومد نجاتم داد😜البته اول خدا بعد فرشته ها بعد بابام نجاتم دادن😜😇

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩