2737
2734

من تقریبا هفته ای یکبارنامزدمو میبینم دانشگاهم توشهراونا هست و هفته ای دوروز کلاس دارم این دوروزم باهم میریم بیرون والبته ازاونجایی ک هم خانواده من هم خانواده اون حساس هستن من میرم خابگاه وشب کنارش نیستم اما همون تایمی ک باهم هستیم کارایی ک(نیازه جنسی) میخوادو واسش انجام میدم ک البته هبچکدوم ازاین وضع راضی نیستیم بنظرتون اشتباهه الان تودوران نامزدی رابطه از پشت داشته باشم اخع میترسم دیگه عادی بشه براش دوستام میگن نبایداینکاروکنی تاشوق زودترازدواج عروسی کردنو داشته باشه😑چیکارکنم همیشه تواین مورداعصابش خوردمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این کارو اصلا نکن چون درست نیست بخصوص که هنوز نامزدین

منم میگم میگه منوتو زن و شوهریم دیگ اینکه منومحردم میکنی اصلامتوجه نمیشم مگه میخوای ازمن جدابشی و کلی ازاین حرفاک اخرشم با اعصاب خوردی تموم میشع

آدم شب پیش شوهرش باشه حس آرامش بیشتری داره تا اینکه هفته ای ی بار ناجور باهاش رابطه جنسی داشته باشه.البته این نظر شخصی من هس.خانواده هاتون نسبت ب شب یکجا بودن زن و شوهر حساسن ولی شما ی جوری بدتر جبرانش میکنی

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2740
رابطه از پشت برات ضرر داره ..حتی گناه هس حالا بگذریم رابطه پشت با جلو فرقه براش عادی نمیشی نترس اما ...

خیلی خوندم درموردش بهش میگم ک چ بدی هایی داره اما گوشش بدهکارنیس😑وای چقد بحث داریم سراین قضیه

خیلی خوندم درموردش بهش میگم ک چ بدی هایی داره اما گوشش بدهکارنیس😑وای چقد بحث داریم سراین قضیه

پس کنترل کن  یعنی یه کاری کن سریع تمام شه به پشتت نرسه ...یا همون هفته ای دوبار ،من تو عقد اینجور بودم ،. تو اب نمک بشین سوراخ جمع شه 

آدم شب پیش شوهرش باشه حس آرامش بیشتری داره تا اینکه هفته ای ی بار ناجور باهاش رابطه جنسی داشته باشه. ...

اره خونوادها خصوصا خونواده من حساس هستن الانم واقعا شرایط عقدو ازدواجو نداریم وقتاییم ک چت میکنیم هیچی نمیگه خیلی خوبیم باهم اما امان ازاون دوروزی ک میرم اونجامیگه تو بهم توجه نداری تو رن منی چرا اینجوری هستی و فلان

رضایت زن شرطه و تنها جایی که زن میتونه تمکین نکنه! 😁 

اسی من احساس میکنم فقط احساس میکنم این حجم از اصرارش برای این کار یا کنجکاویه که با خوندن معایبش باید بر طرف بشه یا تجربه است... 

در ضمن تو هم بگو من نمیخوام ازت جدا بشم اما همینقدر ک فهمیدم به خاطر لذت خودت حاضر میشی من مریض بشم و بی اختیاری مدفوع بگیرم و از همه مهمتر رضایت و لذت من برات مهم نیست،نگران این رابطه شدم. 

2706