2733
2734
عنوان

بنظرتون حالا ک ازنامزدم دورهستم کاره درستیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 66 پست
اره خونوادها خصوصا خونواده من حساس هستن الانم واقعا شرایط عقدو ازدواجو نداریم وقتاییم ک چت میکنیم هی ...

من فکر کردم عقد هستین.دختر خوب وقتی عقد نکردی باهاش رابطه نداشته باش در حد بوس و بغل کفایت میکنه.نمیخوام بدبینت کنم ولی مراقب حدو حدودا باش.نامزدی بیشتر واسه آشنایی از همدیگه اس 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رضایت زن شرطه و تنها جایی که زن میتونه تمکین نکنه! 😁  اسی من احساس میکنم فقط احساس میکنم این ...

خیلی حساسه رواین موضوع نکه کنترلی نداشته باشه روی خودش من وقتی مخالفت میکنم حتی دیگه دستمم نمیگیره اما رک حرفاشو میزنه میگه اره تونخوای من حتی دستم نمیزنم بهت اما بدون کارت اشتباهه و من احساس میکنم هیچ توجهی بهم نداری 😞کلا این موضوع یه معضل شده تورابطمون

نه ما توی نامزدی هم صیغه محرمیت میخونیم الان بهم محرمیم

خب پس.ببین رابطه مقعدی باعث بی اختیاری مدفوع میشه که هیچ چاره  ودرمانی  هم نداره.ازنظرشرعی هم این نوع رابطه حرامه.اینکه زنش هستی بایدتمکین کنی ولی وقتی عقددائم شدی . تازمانی که ثبت قانونی نشده ممکنه هزارجوراتفاق بیفته.توبکارتت سالم باشه ولی بی اختیاری مدفوع بگیری چیکارمیخوای کنی؟؟؟؟خودت رودم دستی نکن واسه نامزدت میدونی چی میگم؟؟؟؟برای خودت وبدنت ارزش قائل شوبه راحتی خودت روبه دستش نسپار.بگوتازمانی که عقدنشدیم رابطه تعطیل.ببین واسه بدست اوردنت اصلاتلاش میکنه یادنبال بهونست که عقدوعروسی روعقب بندازه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731
منم میگم میگه منوتو زن و شوهریم دیگ اینکه منومحردم میکنی اصلامتوجه نمیشم مگه میخوای ازمن جدابشی و کل ...

اول ک رابطه از پشت در آینده برات خیلی مضره

عقد کردین؟ 

خب پس.ببین رابطه مقعدی باعث بی اختیاری مدفوع میشه که هیچ چاره  ودرمانی  هم نداره.ازنظرشرعی ...

هووف😞بس ک جامعه بدشده میتزسیدم ک اگ من اینکارو نکنم دچاره اشتباه بشع

الان تقریبا۵ماهه مارسم داریم عقدوعروسیمونو باهم میگیریم تاروزه عروسی عقدنمیکنیم

خب رسمتون اشتباهه دیگه. 

بعدم این رسم رو دارین ک تو نامزدی ازاین کارها نکنین دیگه طبق گفته خودت لذا مواظب باش ب فنا نری

نظرت در مورد اینکه نامزدت ممکنه قبلا اینکار رو کرده باشه چیه؟ چرا انقدر اصرار میکنه؟ مشاوره رفتید قبل نامزدی؟ 

ولی در کل حواست باشه 

الان تقریبا۵ماهه مارسم داریم عقدوعروسیمونو باهم میگیریم تاروزه عروسی عقدنمیکنیم

ببین هییییچوقت قبول نکن این خواسته رو حتی بعد عروسی ... قبول کنی از هیچ ظلمی ب تو ابایی نداره دیگه ...

بگو چون واسه سلامتیم ارزش قائلم ن الان بلکه تا اخر عمرم تن ب این کار نمیدم بلاخره منم باید لذت ببرم ن فقط تو

فداتشم جوجم👶
ببین هییییچوقت قبول نکن این خواسته رو حتی بعد عروسی ... قبول کنی از هیچ ظلمی ب تو ابایی نداره دیگه . ...

بخدا خیلی مرده خوبیه همیشه میریم جایی یا من میرم خونشون مراقبه ک ناراحت نشم ازچیزی هوامو داره اما نمیدونم تواین به مورد چرانمیخواد منو درک کنه 

نه هنوز نامزدیم 

تو نامزدی اصلا نکن

اتفاقا دیشب ی تاپیک بود گ گفته بود تو نامزدی رابطه داشتن و بنا ب دلایلی بهم خورده و الان دختره مونده و.... 

تا عقد نشین نامحرم هستین و از نظر شرعی هم گناه کبیره و زنا حساب میشه

2706