2752
2734
عنوان

بنظرتون حالا ک ازنامزدم دورهستم کاره درستیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 66 پست
تو نامزدی اصلا نکن اتفاقا دیشب ی تاپیک بود گ گفته بود تو نامزدی رابطه داشتن و بنا ب دلایلی بهم خورد ...

محرمیمم ولیا

منم مخالفت میکنم باهاش میگه تو زن منی مگه قراره ازمن جدابشی فرقه الان با بعدا اینکه فقط الان زیریه سقف نیستیم چندماه دیگ میریم زیر یه سقف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا خیلی مرده خوبیه همیشه میریم جایی یا من میرم خونشون مراقبه ک ناراحت نشم ازچیزی هوامو داره اما نم ...

عزیزم حتما با ی روانشناس صحبت کن ... از نظر روانشناسا کسی ک تمایل ب رابطه مقعدی داره ی رگه هایی از همجنس بازی تو وجودش داره ... من نمیگم حتما ولی شاید تجربه این کارو داشته ک ب شما اصرار داره واسه انجام دادنش

فداتشم جوجم👶
2731
محرمیمم ولیا منم مخالفت میکنم باهاش میگه تو زن منی مگه قراره ازمن جدابشی فرقه الان با بعدا اینکه فق ...

خب رابطه از پشت رو تا میتونی تن نده

ولی خب بگو همون چند ماه دیگه

محرم غیر عقد هم مگه میشه؟ 

اصلا خدای نکرده اتفاقات غیر مترقبه رو در نظر بگیر

چرا باید تو این دوران همه کارا رو تا تهش برین

اینو گذاشتن برا آشنایی نه برا تست باروری

البته نظر من اینه و میگم شاید بدردت بخوره

عزیزم حتما با ی روانشناس صحبت کن ... از نظر روانشناسا کسی ک تمایل ب رابطه مقعدی داره ی رگه هایی از ه ...

فکرکنم روانشناس راه حل خوبی باشه چون واقعا جوری شده ک واس این دوروز استرس میگیرم بخام برم چون بشدت از بحث کردن بیزارم

پس کنترل کن  یعنی یه کاری کن سریع تمام شه به پشتت نرسه ...یا همون هفته ای دوبار ،من تو عقد اینج ...

واقعاااا.اب نمک خوبه

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
ناراحت میشه جبهه میگیری بلافاصله تازه من هموروئیدم دارم اونم میدونه بازم اصرارداره

برودکتربیابهش بگودکترگفته اصلانبایدرابطه مقعدی داشته باشی بگودکترگفته هموروئیدت به شدت عودکرده وجونت درخطره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
ناراحت میشه جبهه میگیری بلافاصله تازه من هموروئیدم دارم اونم میدونه بازم اصرارداره

پس گلم ی تصمیم عاقلانه تر بگیر برا ادامه دادن با نامزدت ... این اقا خیلی خود خواهه و بعدا تو زندگی تعمیم پیدا میکنه ب تمام مسائل و میخواد نظر خودشو ب کرسی بشونه ... زندگی یکی دو روز نیس 

فداتشم جوجم👶
اره خونوادها خصوصا خونواده من حساس هستن الانم واقعا شرایط عقدو ازدواجو نداریم وقتاییم ک چت میکنیم هی ...

خب یعنی عقدنکرده ازپشت میدی

پس گلم ی تصمیم عاقلانه تر بگیر برا ادامه دادن با نامزدت ... این اقا خیلی خود خواهه و بعدا تو زندگی ت ...

منم نگران همینم متاسفانه خودم قدرت تصمیم گیری ندارم فقط با دوستام مشورت کردم ک همین حرفای شمارو میزدن 

درسته باید بهش بگم اینارو😑

خیلی حساسه رواین موضوع نکه کنترلی نداشته باشه روی خودش من وقتی مخالفت میکنم حتی دیگه دستمم نمیگیره ا ...

خب بگو عزیزمن توکه انقدر شوراشتیاق داری عقد وعروسی بگیریم هرچی دلت خواست بکن راااااااحتتتتتت