2733
2734
عزیزم ممنون ک اومدی تاپیکم  چقد هزینه هر ایپلنت شد ??هززنه پر کردن و .. چی?? قسطی هم قبول میک ...

كار ايمپلنتش واقعن عاليييييه ، من بعد از. إيمانم عفونت گرفته بودم از جراحي ميترسيدم و جرأت نداشتم جايي برم اما اين دكتر واقعن دكتر با مسئوليت و كار بلديه، خودت بري متوجه ميشي كه چرا اينهمه تعريف ميكنم ، والا قسطي كه زياد راه نمياد ، من خودم راضي شدم از جاهاي ديگه بيشتر هزينه كنم اما فقط همين دكتر جمشيدي برام كار كنه، خليا واسه ايمپلنت ميرن پيشش با اينكه از جاهاي ديگه يخورده بيشتر ميگيره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام  ببخشید ادرس دکتر قلی اف رو پیدا کردید ؟ ممنون میشم راهنمایی نمایید لطفا

دکتر قلی اف تو کوچه ۶ باغ فیضه ولی من راضی نبود.بقیه هم میگن که بهداشتو زیاد مراعات نمیکنه

2740

تو اسلامشهر اگه هزینه مهم نیست رو دست رامین جمشیدی من دندانپزشک ندیدم یه جنتلمن واقعی و حرفه ای .مدارکش رو رو دیوار مطب زده فکرمیکنم تخصص رو تو امریکا گرفته باشه.اگه هزینه ی کمتری میخواید کنید دکتر ارژنگ خلیلی اونم استاده البته دربرابر رامین جمشیدی شاگرد حساب میشه ولی کار اونم بینظیره