2726

من اسلامشهریم نمیشناسم 

بهترین دندونپزشک هنوزم همون دکتر طاهریان بیست متریه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میشه از کارش تعریف کنی???تخصص چیه 

طاهریان خیلی گرون میگیره اما من دو تا دندون عصب کشی و پر کردم یکی رو طاهریان انجام داده 8 سال گذشته هنوز خوبه 

اون یکی دکتر دیگه انجام داده بد سه سال بیشتر کار نکرد شکست دیواره دندونم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
هنوزم میری پیش همین طاهریان?واسه چ کاری

فعلا نرفتم ی دندونم خراب بود حساب کردم ایمپلنت کنم ارزونتر و به صرفه تره 

تا اخر عمر هم گارانتی داره کشیدم هنوز ایمپلنت نکردم 

شوهرم میگه دندونامونو دونه دونه ایمپلنت کنیم هر کدوم ک خراب شد دیگه پر نکنیم 

راحت بشیم 

بازم میرم پیش طاهریان 

فعلا نرفتم ی دندونم خراب بود حساب کردم ایمپلنت کنم ارزونتر و به صرفه تره  تا اخر عمر هم گارانت ...

خب اخه بعضیا فقط تخصصشون پر کردنه ولی بعضیا زیبایی ان شاید این اقاهه فقط ترمیمی باشه .نمیدونم والا 

خب اخه بعضیا فقط تخصصشون پر کردنه ولی بعضیا زیبایی ان شاید این اقاهه فقط ترمیمی باشه .نمیدونم والا&n ...

درسته 

عصب کشی پر و روکش و ایمپلنت میکنه 

دندون هم میکشه 

اما پروتز نمی زاره 

میشه از کارش تعریف کنی???تخصص چیه 

عزيزم حتما برو پور دكتر رامين جمشيدي تو باغ فيضكوچه ٨ ، كارش واقعن عاليه، تو زعفرانيه مطب داره، به دكتر حاذق كه كارش فوق العادهست، من سه تا ايمپلنت با چند عصب كشي و پور كردن انجام فوق العاده ست 

عزيزم حتما برو پور دكتر رامين جمشيدي تو باغ فيضكوچه ٨ ، كارش واقعن عاليه، تو زعفرانيه مطب داره، به د ...

عزیزم ممنون ک اومدی تاپیکم 

چقد هزینه هر ایپلنت شد ??هززنه پر کردن و .. چی??

قسطی هم قبول میکنه 

2706