2733
2734
عنوان

تاپیک جن 😼😼😼

2141 بازدید | 103 پست

اگه خاطره ای از خودتون یا اطرافیانتون دارین تعریف کنین 

اول من : یبار داشتم تلویزیون میدیدم برقا هم خاموش بود احساس کردم صدای شلترق میاد سرمو برگردوندم دیدم چیزی نیست ترسیدم تلویزیونو خاموش کردم رفتم خوابیدمو پتورو تا صورتم کشیدم بالا چون احساس میکردم از پشت پنجره یکی داره نگام میکنه میدونم ترسناک نبود اما واسه من وحشتناک بود 😐😐😑😑😑😑😑😑

یوهاهاهاهاهاها

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
جن در تاریکی😂❤

خودتی ؟  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
نه دیگه جنه 😐😂

اگ خودتی ک باید بگم پش مام-#

چون واقعا خوشگلی از خوشگلم یچی اونورتر   

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

من ی شب داشتم خاب میدیدم ی نفر از لای دراتاقم داره نگاهم میکنه درم نیمه باز کلاه لباسشم کامل روصورتش کشیده شده بوداز خاب پریدم دراتاق دقیقاجلوروم بازبود درم مث توخابم نیمه باز اماکسی نبود

انسانم آرزوست..
من تا هفته پیش صدا میشنیدم خدا رو شکر راحت شدم با دعا گرفتن 

خداروشکر من احساس میکنم خونمون جن داره چون یسری وقتها دنبال یه وسیله هستم میرم همه جارو میببنم دقیقا فرداش میرم همونجایی پیداش میکنم که دیروز دیدم و نبود 

جنم جنای قدیم جنای الان شوخیشون گرفته 😹😹😹😹😹

سلامت باشی خواهر 😹😹😹

منم نصفه شبا با دوستام اینقدر عکس جن برا همدیگه می‌فرستیم به هم میگیم جن با بخورت که تا صب خوابمون نمیبره😅

دنیا ارزششو نداره خودتو اذیت کنی...مردمو اذیت کن یه حالی میده😹👌