2737
2734
عنوان

خاطرات به فنا رفتنمون( فان) 😹😹😹😹😹

| مشاهده متن کامل بحث + 5157 بازدید | 187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار میخاسم برا رفیقم بنویسم کجایی فلان اشتباه ب مامانم اس دادم عشقم کجایی اسمشم نوشتم مامانم اومد ت ...

واااااای خیلی بده....منم یبار تو تلگرام میخواستم واسش بفرستم عشقم دیدم تو چتری دوس داری رفتم موهانو چتری زدم...دستم خورد فرستادم تو گروه دوستام اکثرا هم آنلاین بودن دیدن...دوست کثافتمم نوشت جوون بابا عجب چیزی شدی خوشبحال عشقت  

تو انتهای تمام افکار منی😻
2728
یبار میخاسم برا رفیقم بنویسم کجایی فلان اشتباه ب مامانم اس دادم عشقم کجایی اسمشم نوشتم مامانم اومد ت ...

تو ب فنا نرفتی فنا ب تو رفته

دوست داشتن تو لیاقت نمیخواد،،مثل نخ کردن سوزن اعصاب میخواد

دست پا چلفتی😂😂😂🤣🤣🤣🤣

خوبه مامانت گوشیو نگرف ازت

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
واااااای خیلی بده....منم یبار تو تلگرام میخواستم واسش بفرستم عشقم دیدم تو چتری دوس داری رفتم موهانو ...

حالا من میخواستم برم چتری بزنم نذاشت گفت بشین سرجات میری میرینی تو موهات میای😐

2738
حالا من میخواستم برم چتری بزنم نذاشت گفت بشین سرجات میری میرینی تو موهات میای😐

این خوشش میومد ولی وقتی زدم گفتش فقط وقتی با هم میریم بیرون چتریاتو بریز بیرون..مواقع دیگه با سنجاق ب زور میدم بالا  

😂😂😂وای عالی بود خدایا 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

شوهرم گفت بيا خط ريشمو اندازه بگير 

زدم يكي از خط ريشاش عملا تموم شد

يكيش تا دم گوشش بود اون يكي هم كوتاه ميكردم قيافش شبيه قاشق ميشه

گردن نگرفتم گفتم نه خراب نشده خطاي ديده

ولي جواب نداد منو گرفت پشت كلمو به اندازه ١ سانت با ماشين زد😑😑

اينگونه به همانجا رفتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

وای وای راستی بزار اینم بگم....اسم دوس پسرم مهیاره یبار مامانم داشت تو مهمونی سر سفره واسم برنج میریخت بعد بهم نشونش داد گفت همین خوبه یا بازم واست بریزم؟.... اصلا نمیدونم چجوری از دهنم دراومد برگشتم بهش گفتم آره کافیه با مهیار میخوریم با هم  

اوسگول

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706