2733
2739
عنوان

خیلی زشته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 81 پست

بچه داری به حرف مردم نیست. به کشش و شرایط مالی و روانی خانواده بستگی داره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این یه چیزشخصیه عزیزم،امابرای سلامتی خودت بهتره بذاری یه مقدارزمان بگذره بهترفاصله ی زمانی هرزایمان ۴سال باشه تابدن کامل خودشوبازسازی کنه

لطفالایک نکنید،ممنون
2731

ماشالا چه باحال اگه میتوکی بیار 

اگه من قدرت باروری داشتم جوحه کشی باز میکردم برام جالبه موجودات کوجولویی که از خودمن🤣🤣🤣

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

خودت اگه پشیمون نمیشی تواناییشو داری دیگه پرسیدن نداره

کلا تا سن پایینتره بیشتر دل هم مادر هم پدر بچه میخواد شاید سی سالت بشه اصلا راضی نشی به سومی

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2738

زشت کیشمیشه...بچه اوردنم زشته خواهر دوست من ۶تا بچه داره

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

منم سه تا دارم

اگه اعصاب داری بیار...

ایلیا بهم گفتن ماشین جوجه کشی...چخبرته...هر سال یکی...و کلی حرف دیگه

منم ی لبخند زدم 

گفتم میتونم میارم جلوتونو نگرفتم شمام میتونی بیارین.زندگی منه دلم میخواد

خودت اگه پشیمون نمیشی تواناییشو داری دیگه پرسیدن نداره کلا تا سن پایینتره بیشتر دل هم مادر هم پدر ب ...

سی ساله  بشه فکر کنم پنجمی یا ششمی تو راه باشه😊

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
ماشالا چه باحال اگه میتوکی بیار  اگه من قدرت باروری داشتم جوحه کشی باز میکردم برام جالبه موجود ...

موجود کوچولو جالبه، ولی وقتی بزرگ میشن و ادم شرایط جامعه و امار بیکاری و افسردگی و... رو میبینه وحشتناکه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706