2737
2734
عنوان

خیلی زشته ؟

685 بازدید | 81 پست

یه نفر با بیست و چهار سال سن سه تا بچه به فاصله دو سال داشته باشه دو تا دارم یدونه دیگه میخوام بتظرتون الان بزارم دوباره باردار بشم یا بزارم دومی کلاس اول رفت ؟ اون موقع سی ساله هستم

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

عزیزم 😂 الان میان میخورنت

خب اگ بچه دوس داری و از نظر مالی مشکلی نداری بیار 😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یعنی اینقد وضع مالیت خوبه؟بچه هات اروم و عالی بودن؟

که سیر نشدی؟😳🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

مهم اینه هر جور خودت دوس داری اگه دوس داری سومی رو هم بیار به نظر بقیه هم کاری نداشته باش

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
2706