2733
2739
عنوان

خیلی زشته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 81 پست
منم سه تا دارم اگه اعصاب داری بیار... ایلیا بهم گفتن ماشین جوجه کشی...چخبرته...هر سال یکی...و کلی ...

آفرین خوب گفتی، جلوی حرف مفت زن باید ایستاد، انگار اونا میخوان خرج بدن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
بچه هات چند ساله هستن

چهار و یکسال و نیم دومی دو ساله بشه بیارم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چرا فکر میکنید بچه بره کلاس اول دیگه وقتتون باز میشه واسه بچه بعدی؟؟؟

چرا فکر نمیکنید بچه کلاس اولی توجه و رسیدگی میخواد و وقت بیشتری لازمه نسبت به قبل از مدرسش؟؟

مدرسه رو فقط واسه خونه نبودن بچه و خالی شدن وقتتون میبینید اره؟؟؟

متاسفم واسه همه کسایی که با این طرز تفکرا بچه میارن . نه اینده بچه براشون مهمه نه اینده جامعه. 

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
2731
والا سخته هم تربیتشون هم از نظر اقتصادی  بچه آوردن راحته بچه تربیت کردن سخته

دوست دارن خب 

پولدارم هستن اعصایم دارن 

من اگه وضع مالیم عالی بی خیالو با اعصابم بودن میوردم 

ولی هیچکدوم شرایطو ندارم 😉

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
چهار و یکسال و نیم دومی دو ساله بشه بیارم 

وای گناه دارن‌قبلیاا😭😭😭😭

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
شما چرا فکر میکنید بچه بره کلاس اول دیگه وقتتون باز میشه واسه بچه بعدی؟؟؟ چرا فکر نمیکنید بچه کلاس ...

شما چرا بخیلی؟! درس مشق بچه مربوط به مدرسه و معلمشه، 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2738

میشه بهتر حرف بزنید من اصلا بچه نمیخواستم دیگه چند هفته پیش بچه سوم رو عمدا سقط کردم احساس میکنم فقط با آوردن یه بچه دیگه میتونم احساس عذاب وجدان نداشته باشم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

خوشبحالتون كه انقدر اميدواريد من وقتي هر دفعه يه چيز ميشنوم از مواد غذايي نراريخته و سرطان زا كه همه چي مضره و هواي آلوده و اقتصاد داغونو هزار تا چيز ديگه ميگم درحق همين يكي هم ظلم كردم البته من واقعا دوست دارم مثل شما مثبت فكر كنم سو تفاهم نشه

شما چرا بخیلی؟! درس مشق بچه مربوط به مدرسه و معلمشه،  

وای عزیزم اشتباه میکنی😳😳😳😮😮😮

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706