2733
2734

خودش هم براحتی بزرگ میشد تو فقط لذت می‌بری از داشتنش

چی میشد اینطوری بود 😐

دلم بچه میخواد 

نه شوهر دارم نه تحمل زایمان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تواین دنیا تقریبا هیچ چیز خوبی رو بی زحمت به ادم نمیدن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

تااون سختی رو نکشی، طعم و لذت بچه داری رو نمی چشی. 🥰🌹

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
تااون سختی رو نکشی، طعم و لذت بچه داری رو نمی چشی. 🥰🌹

ایقد زایمان خواهرم ب نظرم وحشتناک بود و درد کشید و می‌کشه که چشمم ترسیده خیلی بچه دوست دارمت ولی ترس .. 

دوستان یک سوال:

چرا الان من در همین تاپیک، میرم بالا و کلمه عمومی رو کلیک میکنم، مثل قدیما نمیره تو قسمت عمومی، میگه صفحه مورد نظر یافت نشد!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706