1874
1823

من از ی نفر گرفتم ۲تومن گرفت ازم ولی حرفش برام دراومد اینا ک قیمتاشون بالاس دروغ میگن اکثرا من ی بار ۲۰۰تومنو همینجوری از دس دادم

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی اّمـیــــــــر حـــســــیــــن جــانم💍

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

من از ی نفر گرفتم ۲تومن گرفت ازم ولی حرفش برام دراومد اینا ک قیمتاشون بالاس دروغ میگن اکثرا من ی بار ...

جدی مشکلمو گفتم..گفت فقط انگشتر میخوای یکو چهارصد..ولی من یکم چونه زدم گفته حداقل ۸۰۰

1825
جدی مشکلمو گفتم..گفت فقط انگشتر میخوای یکو چهارصد..ولی من یکم چونه زدم گفته حداقل ۸۰۰

واااای🙄🤦‍♀️دروغه اینا کلاهبردارن 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی اّمـیــــــــر حـــســــیــــن جــانم💍
من از ی نفر گرفتم ۲تومن گرفت ازم ولی حرفش برام دراومد اینا ک قیمتاشون بالاس دروغ میگن اکثرا من ی بار ...

میشه شماره ای بدین ازش

ان شاءالله تا تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم ازدواج خوبم اتفاق افتاده
1826
خب چیا بهتون گفت

من قراربود نامزد بشم شرایط خیلس خوب پیش میرفت رفتم پیشش فال گرفتم گفت که یه ناراحتی بوجود میاد ولی حل میشه یه کات کوتاه مدته من باورنکردم گفتم وو این شرایط خوب امکان نداره ولی بعد به هفته یه بحثی بین داداش نامزدم و بالام پیش اومد همه چی بهم خورد تقریبا یک ماه همه چی تموم شده بود ولی نامزدم دوباره همه چیزو درست کرد و نامزدیمون رسمی شد

فقط همین؟ دیگه چیزی نگفت؟

ی سری مسایل هم گفت ک  مربوط ب شرای اونموقع ام بود

1899