1464
1411

مبارکه عزیزم

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

مبااارکه عزیزم😍🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

خواستم بگم نحوه مثبت شدن بی بی چکم رو شاید به درد یه عده ای بخوره

بچه ها من روز ۲۲ و ۲۳ پری بی بی گذاشتم منفی منفی شد. روز ۲۶ گذاشتم بعد دو ساعت یه حاله خیلی محو افتاد. روز ۲۷ ده دقیقه بعد ولی حاله باز خیلی کمرنگ و روز ۲۸ سر سه دقیقه و یکم پررنگ تر افتاد. خواستم بگم بچه ها برا گذاشتن بی بی عجله نکنید. برا من تقریبا ۱۴ روز بعد لقاح مثبت شد. به امید مثبت شدن بی بی همه نی نیسایتیا

مبارکه عزیزم. دعا کن منم باردار بشم

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
1485

مرسی از همه دوستان 

از ته دل برا همه تون دعا کردم که به زودی قسمت همه اونایی که میخوان بشه. بچه ها ما پارسال این موقع ها بارداری خارج رحمی داشتم. شش ماه جلوگیری کردم. بعد شش ماه دوباره اقدام کردم الان ششمین ماه بود که نتیجه گرفتم. ولی هنوز استرس دارم چون نمیدونم این هم ممکنه باز اونطوری بشه یا نه برام دعا کنید

منظورم روز تخمک گذاری بود که برا من روز چهارده بود از رو کیت فهمیدم منظورم این بود که بی بی تقریبا بعد ۱۴ روز از تخمک گذاری دقیق مشخص میکنه. البته ممکنه برا بعضیا زود نشون بده. مثلا برا خود من پارسال که خارج رحمی بودم از روز ۲۲ هاله انداخت

1474
شما با کیت باردار شدید؟ میشه بگید چجوری بود کیت؟

کیت تخمک گذاری مکس ۱۴ یه چیزیه مثب بی بی چک از داروخونه بگیرید اگه سیکلتون ۲۸ روزه است از روز ۱۱ بزارین روزی که دو تا خط پررنگ شد همون روز  و فرداش اقدام داشته باشید. 

البته برا من روز ۱۳ پررنگ شد من روز ۱۳ و ۱۶ رو اقدام کردم وسطش نتونستم. و فقط دوبار اقدام داشتم تو ی ...

من سه شنبه هفته قبل ۱۳ پریودی رفتم سونو دکتر گفت فولی هات کوچیکه ولی من جمعه ۱۶ پریودی شروع کردم به کیت گذاشتن اینم عکسشه می خواستم ببینم درسته؟