2733
2734
عنوان

ختنه کردن دختران

| مشاهده متن کامل بحث + 56365 بازدید | 268 پست
خو اگه موافق نیستی چرا دفاع میکنی توجیه میکنی؟😂😐 تازه زجرم میگی نکشیدم😐کارخوبی میکنی تاوقتیکه جنب ...

وقتی کسی پتانسیل به فساد کشیده شدن رو در خودش میبینه چه ختنه بکنه چه نکنه به این راه کشیده میشه تمام  

غریبه ی آشنا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی بیست سال پیش براش لابیاپلاستی کردن؟🤔

نمیدونم ولی من بالا هم گفتم قبلا خونده بودم چند نوع ختنه هست که بکیش برداشتن کلیتوریسه و دو نوع دیگش برداشتن لبه ها و پوست بالای کلیتوریس

2728
نمیدونم ولی من بالا هم گفتم قبلا خونده بودم چند نوع ختنه هست که بکیش برداشتن کلیتوریسه و دو نوع دیگش ...

خب اون دومیه ک تازه رایج شده نمیدونم والا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اینترنتی که میگین سایت مرجع و معتبر داره و سایت های ابکی اون دید شماست که چون بدبینی گرفتین دستتون.. ...

مسلما مردم عاقل و منطقی جواب سوالاتشون رو از سایت های فیک پیدا نمیکنند.به یک نظر هم بسنده نمیکنند.دین گریز هم نیستند و تا همه جوانب رو بررسی نکنند نتیجه نمیگیرند.

نمونه غلط گویی و سواستفاده رو در بحث تعدد زوجات از نظر رهبری دیدیم.که رهبر هم خوب جوابشون رو دادند و امثال شما قول غلط رو پیراهن عثمان کردید.

به قول امام حسین اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید.انسانیت داشته باشید،نه اینکه در عمل ناقض ادعای خودتون باشید.

روزخوش.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740

فک نکنم شما هم مادرانه خوبی در اینده بشین شمایی  با کوچکتر چیزی ک خلاف میل تون باشه اینطوری داد و هوار راه میندازین حتی گوش نمی کنین من چی میگم فقط حرف حرف خودتونه .اگه خلاف میلته می توانی با ارامش هم اون حرف بزنی لازم ب مسخره کردن و بد دهنی نیست

نه عزیزم منظور من اینه ک درسته ک ختنه کردن زن کار درستی نیست ب هبچ وج ولی میگم ک من ۱۵ سالگی خیلی می ...

گلم چه ختنه میکردن چه نمیکردن شما تو اون سن طبیعیه میل جنسیت زیاد باشه و اون ربط به هورمونای بدنت داره نه عصوی از بدنت.این فکر رو حق داری بکنی چون بینتون اینجوری جا افتاده وگرنه اصلا ربطی نداره.چون میل وقتی بیدار میشه ذهنیه بعد عمل جنسی انجام میشه که وقتی دهنت درگیره برا راحت شدن نیاز به داشتن عضو جنسی هست تا فروکش کنه،پس از بین بردن عصو جنسی میل دهنی رو کم نمیکنه و فقط ادم با دهنش تو اون سن میتونه اون میل شدید رو کنترل کنه.فقط این فکر رو شما که روشن شدی به فرزندت انتقال نده و به اطرافیانیم که قبولتون دارن بگو تا این رسم و طرز فکر کم کم از بین بره 

اصلا می خونی من چی میگم میگم ک این رسم دیگه از بین رفته  

بله میخونم و فکر نمیکنم تو صحبتام بهتون بی احترامی کرده باشم که با این لحن جواب دادی.هنوز طرز فکر اینکه قطع میل جنسی میل جنسی رو کاهش میدهداز بین رفته با نه؟!!!!،خیلیم خوب و خداروشکر که عملش از بین رفته

2706