2737
2734
عنوان

ختنه کردن دختران

| مشاهده متن کامل بحث + 56436 بازدید | 268 پست
کاملا دروغه سایت خود مکارم زده مستحب اینو از کجا اوردین https://makarem.ir/main.aspx?reader=1&pi ...

ابجی اون سوالی که من گذاشتم راجع به برداشتن کل قسمت زن بود

همینی که اینجا فهمیدم شماها توضیح دادین

اونو تو سایتای پاسخ به سوالات و احکام همه گفتن حرام.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا دروغ؟تو چندتا سایت پاسخ به احکام دیدم همینو گفته از بین سوالا یکیو کات کردم گذاشتم اونیم که شما ...

مشکل اینجاست که بدون تحقیق و از اینترنت هر چیزی رو باور میکنند‌.نه میدونند روایات درباره ختنه چی بوده و درباره مسائل جنسی چیه؟نه اطلاعی از اصول فقه و قواعد مختلف اصولی دارند!

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2742
چرا دروغ؟تو چندتا سایت پاسخ به احکام دیدم همینو گفته از بین سوالا یکیو کات کردم گذاشتم اونیم که شما ...

خب عزیزم منم از اول گفتم مستحبه..به هر سایتی که نباید مراجعه کرد و سند قرار داد این اقا هم گفته مستحبه یعنی منع نکرده و این فاجعه هست ..چه قشنگم توضیح داده فلان قسمت رو ببرین قلب ادم به درد میاد

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
من كلا با ذات كار كه كار خوب يا بديه كاري ندارم ولي بعضي چيزا تو بعضي قوميت هت جا افتاده اون روزي خا ...

یا خدا چقدر زشته این کار.یه چیز کاملا خصوصی بین زن و شوهر رو باید به معرص نمایش یه عده فضول گذاشت.کی ما ادمابخوایم بفهمیم فرهنگ چیه بی فرهنگی چیه

خب عزیزم منم از اول گفتم مستحبه..به هر سایتی که نباید مراجعه کرد و سند قرار داد این اقا هم گفته مستح ...

ببین این عمل زیبایی هم که الان انجام میدن و تح.ریک زن رو بیشتر میکنه همینه ها،اینو گفته مستحب.

اونی که کلا برمیدارن نقص عضو زده بود و دیه داره

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
مشکل اینجاست که بدون تحقیق و از اینترنت هر چیزی رو باور میکنند‌.نه میدونند روایات درباره ختنه چی بود ...

خب شما که دستت تو کاره توضیح بده اصل مطلب چی بوده...دیگه سایت حاج اقانونو که قبول دارین صراحتا اعلام کردن مستحبه..بفرمایین منظور چی بوده؟

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
۷ یا ۸ یادم نیست دقیق خواهرم و دختر خاله ام و  اره

وای خدا چقدر وحشتناک تو این سن.چطور الان میتونی ازش راحت صحبت کنی و ازش منزجر نیستی.مگه درد نداشتی؟الان که ازدواج کردی احساس نمیکنی نمیتونی ارضا شی؟البته ببخشید میپرسم.چون فکر کنم برا شما از نوع لبه داخلی بوده که ازش منزجر نیستی

وای خدا چقدر وحشتناک تو این سن.چطور الان میتونی ازش راحت صحبت کنی و ازش منزجر نیستی.مگه درد نداشتی؟ا ...

درد خیلی کم .خیلی میترسیدم فرار کردم هیچ نمی تونست منو بگیره اخر گیر افتادم . میل جنسیم زیاده میگم خدا رو شکر اگه خنتنه نمی کردم شاید ب جاهای بدتر کشیده میشدم

خب شما که دستت تو کاره توضیح بده اصل مطلب چی بوده...دیگه سایت حاج اقانونو که قبول دارین صراحتا اعلام ...

بله ختنه دختران مستحبه،اما نه به معنای از بین بردن لذت جنسی زن در بزرگسالی.ختنه هم انواعی داره،یک نوع کلا بریدن تمام جهاز جنسی و بزرگترین ظلم به دختر هست.یک نوع فقط بریدن لبه ها.همین عملی که چندسالیه رواج پیدا کرده و کلی طرفدار داره.و اسلام هم روی همین مورد سفارش کرده.البته وجوب هم نداره.یعنی انجام دادید و ندادید مهم نیست.

مرجع هم فقط به مورد سوال جواب داده نه بیشتر.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706