1874
1955
عنوان

بی بی چک📷 عکس

774 بازدید | 117 پست

سلام خانوماصبحتون بخیرمیشه شماهم نگاه کنین ببینیم بی بی چکم هاله داره یا من سره صبی توهم زدم چون حس میکنم هاله داره من هنوز ۴روز دیگه ب پریودم مونده 

واسه اینکه اینبارکوچولومو سالم بغل بگیرم دعام کنین ویه صلوات بفرستین عزیزای دل...ان شاال‍ا‍ه همگی حاجت رواباشین❤ممنونم🙏

بیبی چک رو چن روز بعد موعد بایدگذاشت

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

انجام کلیه خدمات قالیشویی، با سرویس دهی در کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف، شستشوی اسلامی، لکه گیری، رفوگری و....

1965
خیلی زود زدی  من چیزی نمیبینم

نمیدونم چرا حس میکنم ی هاله کمرنگ داره

واسه اینکه اینبارکوچولومو سالم بغل بگیرم دعام کنین ویه صلوات بفرستین عزیزای دل...ان شاال‍ا‍ه همگی حاجت رواباشین❤ممنونم🙏
1967

یه هاله خیلی ضعیف داره 

1976
هاله داره ووولک😀

خداییش دیدی شماهم😂

یه هاله خیلی ضعیف داره 

خيلي خيلي خيلي كمرنگه

ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم......💔